NEWS

Whisky Live Sopot Festival juz wkrótce Pierwsza edycja Whisky Live Sopot zbliża się wielkimi krokami. Festiwalowe premiery, warsztaty, konkursy, sesje Masterclass - wszystko to już 3 czerwca w Sopocie!
10. edycja Wine & Food Noble Night 
już wkrótce Jak co roku, we wrześniu organizowany jest uroczysty finał konkursu kulinarnego Wine & Food Noble Night. W jubileuszowej 10. edycji tego wydarzenia o podium zawalczą kuchnie z całej Polski.
Mistrzostwa Polski Sommelierów 2017 Zbliża się XVII edycja Mistrzostw Polski Sommelierów. Najważniejszy w Polsce branżowy konkurs odbędzie się 27 maja w Warszawie, w salach Regent Warsaw Hotel.
Włoskie wędliny od Bidfood Farutex Prosciutto crudo, prosciutto cotto, salami, mortadela czy pancetta - to najbardziej znane wędliny z Włoch.Od niedawna w ofercie firmy Bidfood Farutex znalazły się także mniej znane produkty z tego kraju.
Ambasada Australii zaprasza na degustację win Już niebawem pojawi się okazja, by lepiej poznać wina australijskie. Degustacja tych trunków odbędzie się 30 maja w restauracji Concept 13 przy ul. Brackiej 9 w Warszawie.

MAGAZYN

Kwiecień 2017

NA OKŁADCE: Justyna Słupska-Kartaczowska. Kuchnia to męski świat.
W ŚRODKU: Wywiad z Janice Wong, szefową cukierni i koktajlbaru 2am:dessertbar w Singapurze.


PARTNERZY

Advertisement