NEWS

PRIMERBA CUP 2017 NIE ODBĘDZIE SIĘ

Unilever Food Solutions nie wycofuje się z wspierania konkursów, jednak zmienia formułę organizowanych przez siebie konkursów kulinarnych.

O szczegółach będziemy informować wkrótce. Nadal wspieramy Kulinarny Puchar Polski i inicjatywy Międzynarodowych Targów Poznańskich w zakresie targów Polagra GASTRO. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i jurorom, biorącym udział w poprzednich edycjach. Do zobaczenia podczas realizacji kolejnych kulinarnych przedsięwzięć!

Za wieloletnie wsparcie dziękujemy także naszym sponsorom, firmom Vivamix - Kitchen Aid, EVA –TEC, Grapil oraz patronom medialnym papaja.pl, Poradnik Restauratora i Food Service.

Konkurs „Primerba Cup” to konkurs dla profesjonalistów branży gastronomicznej, który od 2006r. zyskał uznanie w środowisku gastronomicznym i wszedł do kanonu najważniejszych konkursów kulinarnych w naszym kraju. Nazwa konkursu nawiązuje do linii produktów dla profesjonalistów, „Primerba Knorr Professional”.

 


MAGAZYN

Nr 175/2018

NA OKŁADCE: Kulinarna Rapsodia.
W ŚRODKU: Smak Gwiazdek. Do stolicy Polski przyjechali: z Japonii – Zaiyu Hasegawa (Den**), z Peru – Mitsuharu Tsumura (Maido), ze Stanów Zjednoczonych – Fredrik Berselius (Aska**), z Hiszpanii – Dani Garcia (Dani Garcia Restaurant 2**) oraz Josean Alija (Nerua 1*), z Danii – Søren Selin (AOC**) i Jonathan K. Berntsen (Clou 1*).


PARTNERZY

Advertisement