RYNEK HORECA

FANEX WPROWADZIŁ WEGAŃSKI SOS MAJONEZOWY VEGA MAJO ZE ZNAKIEM V-LABEL
Fanex - polski producent sosów dla branży HoReCa, wprowadził na rynek wegański sos majonezowy VEGA MAJO.

więcej
PIEKIELNIE OSTRE PAPRYCZKI CHILI W OFERCIE MAKRO
Sieć hurtowni MAKRO Polska poszerzyła swoją ofertę papryczek chili o odmiany Trinidad Scorpion i Carolina Reaper - najostrzejsze papryki według Księgi Rekordów Guinnessa.

więcej
CZY WIESZ, CO PIJESZ? PIERWSZE AKREDYTOWANE LABORATORIUM, KTÓRE BADA WINA
Łódzkie laboratorium uzyskało międzynarodową akredytację potwierdzającą jego kompetencje w obszarze badania autentyczności win i tym samym stało się pierwszym polskim ośrodkiem, który specjalizuje się w wykrywaniu zafałszowań w winach stosując tzw. metody izotopowe.

więcej
CARPACCIO W DWÓCH WARIANTACH W PORTFOLIO MARKI MAKRO PREMIUM
Sieć hurtowni MAKRO Polska wprowadziła do sprzedaży carpaccio marki MAKRO Premium w dwóch wariantach - z amerykańskiej wołowiny Black Angus oraz wołowiny argentyńskiej.

więcej
FANEX WPROWADZIŁ DO SPRZEDAŻY MUSZTARDĘ ROSYJSKĄ
Fanex - polski producent sosów dla branży HoReCa, wprowadził na rynek kolejny nowy produkt - Musztardę Rosyjską, która bez wątpienia jest najostrzejszą musztardą z oferty. Produkt jest już dostępny w sprzedaży hurtowej dla gastronomii oraz sieci handlowych

więcej
POLACY PRZY GRILLU - KLASYCZNIE CZY NOWOCZEŚNIE?
wyczaj wspólnego grillowania jest popularny w Polsce od wielu lat. Sezon grillowy to z kolei jeden z najdłuższych okresów w gastronomii. Co więcej, z sezonu na sezon obserwujemy jego rozciąganie w czasie.

więcej
poprzednia 1 2 3 4 5 następna

MAGAZYN

Nr 176/2018

NA OKŁADCE: Obsługa na medal, spowiedź polskich kelnerów.
W ŚRODKU: Wywiad: René Redzepi o Nomie 2.0.
PARTNERZY

Advertisement