RYNEK HORECA

SFINKS PODJĄŁ DECYZJĘ O PRZYJĘCIU OFERTY ZAKUPU PIWIARNI WARKI
Sfinks Polska, zarządzająca sieciami restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK, zdecydowała o przyjęciu oferty Grupy Żywiec i podpisaniu umów dotyczących zakupu sieci franczyzowej Piwiarnia Warki, liczącej 67 lokali oraz współpracy z Grupą Żywiec. Wartość transakcji to 12 mln zł, które Sfinks m

więcej
KRGIC ZA HANDLEM W NIEDZIELĘ W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH
Prowadzenie handlu w niedziele w godzinach popołudniowych przez co najmniej jedną zmianę, czyli 8 godzin - to rozwiązanie, które zdecydowanie wspiera branża gastronomiczna, rozważając ograniczenie czasu pracy placówek handlowych w ten dzień.

więcej
NIE MYŚLMY W KATEGORIACH CZARNO-BIAŁYCH O TYM CO SZARE
Kolor szary wywołuje bardzo określone skojarzenia. Symbolizuje monotonię i jednakowość. To, co szare w żaden sposób się nie wyróżnia, pojmowane jest jako pospolite oraz zwykłe. Większość z nas przypisuje tej barwie schematyczność.

więcej
KONFERENCJA DOTYCZĄCA ANTYBIOTYKÓW W BRANŻY DROBIARSKIEJ
Czy ograniczenie leczniczego stosowania antybiotyków w produkcji drobiarskiej jest możliwe? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć prelegenci konferencji pt. "Zrównoważona produkcja jako kierunek rozwoju Polskiej Branży Drobiarskiej: ANTYBIOTYKI". Spotkanie zorganizowała Krajowa Rada Drobiarstwa - Izb

więcej
W RADOMIU ZAINAUGUROWANO BUDOWĘ NOWOCZESNEGO KOMPLEKSU SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWEGO.
Inwestycja QFG Food ma zapewnić nawet 600 nowych miejsc pracy i będzie kosztowała blisko 170 mln złotych.

więcej
WYNIKI ANKIETY WŚRÓD PRZEDSIĘBIORCÓW Z SEKTORA MSP
Ponad 1/5 ankietowanych uważa, że kondycja ekonomiczna ich firmy w najbliższym czasie zmieni się na lepsze (wzrost o 1,6 pkt. proc), a ponad połowa (54,4 %) badanych jest zdania, że ich sytuacja finansowa nie ulegnie zmianie, co oznacza niewielki (o 2,4 pkt. proc.) wzrost.

więcej
poprzednia 1 2 3 4 5 następna

MAGAZYN

Maj 2017

NA OKŁADCE: Cukiernicy.
W ŚRODKU: Kapibara z Kartageny. Rozmowa z Charliem Otero, szefem kuchni restauracji La Communion w kolumbii


PARTNERZY

Advertisement