x

Gdzie można zjeść w święta w Warszawie?

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    13.12.2019

#ŚwiętujŚwięta - Restaurant Week zaprasza okołoświątecznie do restauracji w Warszawie

Przystawka podawana w Komu Komu. Foto: materiały prasowe.
Przystawka podawana w Komu Komu. Foto: materiały prasowe.
Przed świętami oraz aż do 31 stycznia możecie zjeść w 25 wyjątkowych warszawskich restauracjach dzięki świątecznej akcji Restaurant Week. Pełna lista restauracji dostępna jest na stronie https://swieta.restaurantweek.pl/.

Najlepsi szefowie kuchni przygotowali dla gości festiwalu wyjątkowe trzydaniowe świąteczne doświadczenia. Wszyscy pełnoletni goście festiwalu otrzymają ponadto w prezencie świąteczną lampkę Martini Prosecco. Świąteczne stoliki dostępne są zarówno w grudniu, jak i po nowym roku. Dzięki temu spotkania z bliskimi w najlepszych restauracjach można zorganizować w okresie przedświątecznym, ale też podarować pod choinkę (wystarczy wydrukować potwierdzenie rezerwacji).

– Chcemy ułatwić świąteczne spotkania, ale też przede wszystkim ułatwić dokonanie restauracyjnej rezerwacji na prezent – podkreśla Marcin Wawrzeń, Head of Restaurants festiwalu – W czasach rozkwitu niezależnej sceny restauracyjnej trudno o lepszy prezent niż wyjście do jednej z najlepszych warszawskich restauracji z bliskimi.

Zgodnie z festiwalową tradycją rezerwować można każdego dnia do 20.00 na kolejny dzień i wszystkie następne, aż do końca trwania akcji. Ideą okołoświątecznej akcji Restaurant Week jest ułatwienie świątecznych i poświątecznych doświadczeń restauracyjnych z bliskimi. A także umożliwienie zakupu świątecznego prezentu w postaci wyśmienitych doświadczeń restauracyjnych.

 

W festiwalu udział wezmą m.in.: Rest. Baczewskich, Projekt 44, Lobo Bistro, Flambéeria, Art Sushi, Posypane, Taverna Patris.

Wśród najciekawszych potraw znajdziemy: Glazurowane skoki z królika podane na purée z marchwi z chrupiącym jarmużem i kiełkami amarantusa  (w restauracji Les Amis FLAM & BIÈRE), Wegański qurczak w panierce kukurydzianej, frytki z batata, wege mayo, ketchup kimchi (w restauracji Orzo), Financier arachidowy z przyprawą korzenną, włoska beza, wanilia , wytrawna czekolada, marmolada śliwkowa z imbirem (w restauracji Projekt 44) oraz wiele innych popisowych dań i doświadczeń.

Natomiast na stronach internetowych festiwali Fine Dining Week (www.FineDiningWeek.pl) i Restaurant Week (www.RestaurantWeek.pl) trwa przedświąteczna promocja cenowa wcześniejszych rezerwacji na przyszłoroczne wydarzenia. Już dziś warto zapewnić sobie nie tylko jeszcze niższą cenę, ale też dostęp do najlepszych stolików 24 godziny przed innymi. Do każdej wcześniejszej rezerwacji dołączony zostanie piękne świąteczne potwierdzenie do druku. 

Rezerwacje: https://swieta.restaurantweek.pl/

 

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Kolacja Chefs Only na zamku w Szydłowcu na rzecz bezdomnych zwierzaków

10 czerwca na zamku w Szydłowcu odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Chefs Only, któremu towarzyszyć będą m.in. gotowanie na żywo i warsztaty kulinarne. Zwieńczeniem wydarzenia będzie pięciodaniowa kolacja degustacyjna, przygotowana przez pięciu szefów kuchni.

Nocny Market - start sezonu 2023

Nocny Market wraca na nieczynny dworzec Warszawa Główna już 5 maja! W ósmym sezonie jednego z największych eventów streetfoodowych w Polsce dobrych gastronomicznych powrotów, ekscytujących debiutów i jeszcze kilku niespodzianek.

Witamy na foodservice24.pl! Zmieniamy nazwę, zmieniamy się dla was!

Pożegnaliśmy dotychczasową nazwę i stare logo naszego portalu - OuiChef.pl. Chcemy, aby nowa domena - foodservice24.pl - łatwiej wam się kojarzyła z naszym bratnim magazynem "Food Service". Uspójniamy wizerunek i ofertę wydawniczą!

Palikot i Wojewódzki atakowani za zachwalanie alkoholu w social mediach. Sprawa w prokuraturze

W sieci zawrzało. Aktywista Jan Śpiewak oskarża byłego polityka i przedsiębiorcę Janusza Palikota oraz celebrytę i dziennikarza Kubę Wojewódzkiego o nielegalne i nagminne zachwalanie alkoholu w social mediach. Sprawa trafiła do prokuratury. Co dalej?

Radosnych i smacznych świąt!

Wielkanocne życzenia od redakcji OuiChef.pl i "Food Service".

Bogusław Linda tańczy w reklamie nowego burgera z McDonald’s

Bogusław Linda zagrał w reklamie McDonald’s, prezentując... niezwykły taniec. Znany z kultowych ról aktor to kolejna osobowość polskiej kultury - po m.in. Michale Żebrowskim, Borysie Szycu czy idolu młodego pokolenia raperze Macie - zaangażowana w kampanię fastfoodowej sieci.

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej