x

Posłuchaj co w "Handlu"

Kategoria: Twój biznes - wiedza    18.12.2019

Redakcja miesięcznika "Handel" i portalu handelextra.pl ruszyła właśnie z podcastami, w których usłyszycie o FMCG i rynku detalicznym: o tym, co aktualnie zajmuje te branże i garść inspiracji na przyszłość.

Na zdjęciu od lewej: Katarzyna Pierzchała, Ilona Mrozowska - redaktor naczelna portalu handelextra.pl, Michalina Szczepańska - redaktor naczelna miesięcznika Handel, Magdalena Weiss, Joanna Hamdan
Na zdjęciu od lewej: Katarzyna Pierzchała, Ilona Mrozowska - redaktor naczelna portalu handelextra.pl, Michalina Szczepańska - redaktor naczelna miesięcznika Handel, Magdalena Weiss, Joanna Hamdan
Na co dzień dziennikarki miesięcznika "Handel" piszą o FMCG i rynku detalicznym na portalu handelextra.pl. Od teraz można ich (oraz ich rozmówców) także posłuchać. Mówią między innymi o handlowych i spożywczych trendach, o wizji przyszłości handlu tradycyjnego, o rozwiązaniach w sklepie z żywnością ekologiczną, o tym jak prowadzić profil sklepu na Facebooku, o odmienianym przez wszystkie przypadki "customer experience", o tym jak w sklepie przyszłości sprawdza się, czy klient był zadowolony po wzięciu produktu do ręki.
W najnowszym odcinku dominuje tematyka świąteczna. O winach musujących opowiada Monika Dyrda, client director w Nielsenie, a o opracowywanym przez naukowców batoniku z karpia, który jest superzdrowy i który już jest testowany przez sportowców - dr inż. Joanna Tkaczewska z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Agnieszka Andruszewska z gospodarstwa rybnego w Smolinie mówi o karpiu na wigilijnym stole, ale również o sushi i burgerze z tej ryby oraz czarnym PR-ze, z którym mierzy się branża. Temat customer experience - w dużym i małym wymiarze - podejmuje Szymon Mordasiewicz, dyrektor komercyjny w GfK. Jarosław Sokolnicki, ekspert rynku handlu detalicznego w Microsofcie, podpowiada natomiast w  podcaście, co będzie zainstalowane w sklepie (niedalekiej) przyszłości.
Podcastów "Handlu" można posłuchać tutaj, a także na Spotify, iTunes i w innych aplikacjach.


Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Ukraińska sieć Lviv Croissants otworzyła szósty lokal i ujawnia dalsze plany

Znamy miasta, w których Lviv Croissants podpisał już umowy na uruchomienie kolejnych lokali pod swoim szyldem. Sieć obrała ostry kurs na Polskę - 1 czerwca otworzyła szósty bar w naszym kraju.

Popeyes - nowa sieć szykuje się do debiutu w Polsce. Wiemy, gdzie będzie pierwszy lokal

Pierwszy lokal amerykańskiej sieci gastronomicznej Popeyes znanej z dań w stylu luizjańskim już w lipcu przywita pierwszych gości. Zostanie otwarty we Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim.

Marcin Szachowicz: Pięć rozwiązań dobrych dla restauracyjnej kasy

Gdy drożeją warzywa, owoce, nabiał i inne artykuły spożywcze oraz zmniejsza się zawartość portfeli Polaków gastronomia jest w kropce. Podnosić ceny dań? Zmniejszać porcje? Szukać tańszych produktów? Żadne rozwiązanie nie jest dobre. Jak więc sprawić, by goście wciąż chętnie odwiedzali restauracje?

MAX Premium Burgers: wyróżnia nas zielone menu

Od siedmiu lat działa w Polsce sieć restauracji MAX Premium Burgers ze Szwecji, która istnieje od 1968 roku. Dlaczego rozwija się w kraju tak odmiennym od Skandynawii? Czemu stawia na roślinne menu? Opowiada Jerzy Jakubiak, head of development w MAX Premium Burgers.

Zabytki? To przeżytek! 81 proc. podróżuje, by próbować nowej kuchni

Według "Global Travel Trends Report" aż 81 proc. badanych jako najważniejszy cel swojej podróży wskazało kulinaria. Czy to przypadek, że w tym roku Polska została wskazana jako kierunek podróży numer 1, a jednymi z najbardziej viralowych TikToków stają się te z testami polskiego jedzenia?

800 mln zł - tyle zaległości ma branża gastronomiczna!

BIG InfoMonitor podaje, że na drodze do poprawy sytuacji branży gastronomicznej stanęła inflacja: biznes zmaga się z utrzymującymi się wysokimi cenami produktów żywnościowych, energii, paliwa i konkurencją.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej