x

Czekolady Purity

Kategoria: Produkty    11.02.2020

Czekolady Purity from Nature marki Cacao Barry

Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Francuska marka Cacao Barry, która jest producentem wysokiej jakości czekolad dedykowanych do sektora HoReCa przedstawia serie 3 czekolad wyprodukowanych z pomocą technologii Q-Fermentation. Ciemne czekolady Inaya (65%), Ocoa (70%) i mleczna Alunga (41%) to wyjątkowe czekolady stworzone z ziaren wyselekcjonowanych w wyjątkowym procesie fermentacji, który jest zasadniczym etapem w rozwoju smaków i aromatów czekolady. Technolodzy Cacao Barry odkryli, że specyficzne enzymy naturalnie występujące na plantacjach mogą uwolnić najczystsze i jeszcze bardziej intensywne smaki w każdym z ziaren. Wydobywając te naturalne enzymy i dodając je do ziarna kakaowego, stworzono silną, jednorodną fermentację, która daje ziarno niezwykłej jakości i czystości smaku. Podkreśl smak swoich deserów wyjątkową czekoladą i zachwycaj gości intensywnością smaku.

Autor tekstu: Wojciech Piasecki
O AUTORZE
Wojciech Tomasz Piasecki
Z wykształcenia mgr inż technologii żywności i żywienia człowieka. Od 13 lat związany z branżą żywności jako technolog i dziennikarz. Specjalizuje się w analizie sensorycznej, badaniach ilościowych i jakościowych na rynku FMCG, technologii gastronomicznej oraz dietetyce sportowej. Z zamiłowania kucharz i piekarz nieustannie poszukujący nowych smaków. Promuje kuchnię zdrową i zbilansowaną. Uwielbia podróże, zarówno te miejskie, jak i z plecakiem w nieznane.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej