x

"Gościnność od kuchni" w finale Gourmand World Cookbook Awards

Kategoria: Lifestyle - książki    21.12.2020

"Gościnność od kuchni" Patrycji Siwiec, Adama Chrząstowskiego i Adama Pawłowskiego oraz angielski e-book "Gościnność. Sztuka dobrej obsługi w gastronomii" ("On hospitality") znalazły się w finale Gourmand World Cookbook Awards - konkursu dla książek kulinarnych i gastronomicznych.

Gourmand World Cookbook Awards, nieformalnie nazywany „Kulinarnymi Oskarami”, to jeden z najważniejszych konkursów książki kulinarnej organizowany cyklicznie od 1994 roku. Co roku bierze w nim udział kilkadziesiąt tysięcy książek z całego świata.
Publikacje „Gościnność od kuchni” oraz angielski e-book „Gościnność. Sztuka dobrej obsługi w gastronomii” nominowane są w dwóch kategoriach EASTERN EUROPE (najlepsze książki z Europy Środkowo-Wschodniej) oraz DIGITAL (najlepsze e-booki). Zwycięzcy w swoich kategoriach zostaną wyłonieni podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Paryżu w czerwcu 2021 roku.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej