x

Nowe innowacyjne mydła Tork

Kategoria: Produkty    20.04.2021

Tork wprowadza na rynek dwa nowe mydła. Wysokiej jakości produkty, dostępne w postaci pianki lub płynu, zostały przebadane dermatologicznie i są opatrzone certyfikatem EU Ecolabel. Ich skład opracowano z myślą nie tylko o skuteczności działania, ale też ochronie skóry.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Fabrycznie zamknięte litrowe butelki z pompkami zapewniają odpowiednią sterylność, zmniejszając ryzyko zakażenia krzyżowego. Opakowania zapadają się w miarę zużywania zawartości, co pomaga zredukować objętość odpadów o 70%1. Wkłady pasują do dozowników Tork Skincare (system S4) – są łatwe w użyciu, dostępne z sensorami, które umożliwiają bezdotykowe dozowanie.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na skuteczne rozwiązania higieniczne, rośnie też zainteresowanie klientów produktami ekologicznymi. Tork opracował więc swoją nową ofertę tak, by nie tylko pomagać spełniać nowe wytyczne dotyczące czystości, ale też zadbać o środowisko. Nowe mydła pozwalają zmniejszyć zużywanie wody i liczbę generowanych odpadów.
– Chcemy pomóc firmom rozwijać się w sposób zrównoważony. Dbanie firmy o środowisko może mieć pozytywny wpływ zarówno na pracowników, jak i klientów – mówi Wojciech Nizio, regional brand activation manager, Tork.

99% składników produktu Tork czyste mydło w piance do rąk ma naturalne pochodzenie, a 7 z 9 jest pochodzenia roślinnego. Mydło łatwo ulega biodegradacji, a jego formuła nie stwarza zagrożenia dla organizmów żyjących w środowisku wodnym. Jednocześnie zapewnia – przy użyciu tej samej ilości produktu - skuteczność równą innym produktom Tork. Tork czyste mydło w pianie do rąk łatwo się pieni i spłukuje, zapewniając podczas mycia rąk o 35% mniejsze zużycie wody.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Dłonie kucharzy i personelu kuchni narażone są na częsty kontakt z drażniącymi substancjami oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Nowe Tork mydło w płynie do rąk neutralizujące zapachy - przeznaczone dla osób pracujących w gastronomii dobrze usuwa zapachy żywności, np. ryb i czosnku. Produkt jest delikatny dla dłoni nawet przy częstym używaniu, nie powoduje uszkodzeń skóry ani podrażnień.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej