x

Maseczki na twarz od Tork

Kategoria: Produkty    10.05.2021

Tork wprowadza na rynek wysokiej jakości maseczki. To uzupełnienie zróżnicowanej gamy produktów marki mającej pomóc przedsiębiorcom w spełnianiu oczekiwań dotyczących wyższych standardów higieny w przestrzeni publicznej.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Badanie Essentials Initiative Survey, przeprowadzone na zlecenie Tork i Essity, w którym wzięło udział 10 000 respondentów z 10 krajów, wskazuje na oczekiwania dotyczące podwyższenia standardów, zwłaszcza w szpitalach (77%) i restauracjach (60%).

Gdy firmy na całym świecie ponownie zwiększają skalę swojej działalności, maseczki na twarz pozostają elementem codzienności. W zakładach produkcyjnych, gdzie jest duże zagęszczenie pracowników, choroba personelu może doprowadzić do przestojów w produkcji. Z kolei w branży hotelarskiej przestrzeganie zasad higieny wpływa na wzrost zaufania klientów. Aby pomóc ograniczyć rozprzestrzenianie się infekcji, maseczki na twarz muszą być odpowiedniej jakości i zgodne z normami.

Do oferty Tork wprowadzono dwa rodzaje maseczek: Tork maseczki ochronne typu II oraz Tork maseczki medyczne typu IIR. Spełniają normę EN 14683: 2019 i zostały zaprojektowane tak, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji z użytkownika na inne osoby. Tork maseczki medyczne typu IIR posiadają elastyczne opaski na głowę lub uszy i są odporne na przesiąkanie (odporność na przesiąkanie ≥ 16 kPa zgodnie z EN 14683).

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Maseczki ochronne typu II pakowane są po 10 sztuk, co ułatwia ich rozdawanie pracownikom. Tork maseczki medyczne typu IIR są natomiast kompatybilne z dozownikiem H2 lub H3, dzięki czemu możliwe jest ich jednorazowe pobieranie. Maseczki mogą być także wydawane z pojedynczych pudełek wyposażonych w perforowane otwory.

– Istotny jest właściwy sposób noszenia maseczki. Powinna zakrywać twarz od nosa do brody. Warto też pamiętać o dokładnym umyciu lub dezynfekcji rąk bezpośrednio przed jej założeniem i od razu po jej zdjęciu – podkreśla Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager marki Tork.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Nowe kierunki rozwoju i nowe kategorie roślinnych produktów [PODCAST]

Jak zmienia się rynek roślinnych zamienników produktów odzwierzęcych? Czego możemy się spodziewać na wegańskich talerzach w niedalekiej przyszłości? Rozmawiamy o tym z Katarzyną Sałatą, przedstawicielką kampanii RoślinnieJemy.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej