x

Prezent pod choinkę - Rok Festiwali 2022 z rabatem 22%

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    22.12.2021

Zastanawiacie się, co podarować bliskiej osobie? Zamiast kolejnej pary skarpet, sprezentuj najbliższym Rok Festiwali 2022 z rabatem 22%. Akcja dotyczy czterech Festiwali: Fine Dining Week, Restaurant Week (wiosna), Restaurant Week (jesień) oraz World Class Cocktail Festival.

Rok Festiwali to także World Class Cocktail Festival. Zdjęcie: materiały prasowe
Rok Festiwali to także World Class Cocktail Festival. Zdjęcie: materiały prasowe
Nie masz pomysłu na tegoroczny prezent pod choinkę? Nie panikuj! Rozsiądź się wygodnie w fotelu i zamów go przez Internet. Restaurant Club oferuje cztery niebanalne propozycje prezentowe z rabatem:

Rok Festiwali (-22%) – komplet czterech podwójnych rezerwacji w cenie 459 zł zamiast 592 zł na Restaurant Week 2022 (marzec–kwiecień), World Class Cocktail Festival 2022 (czerwiec–lipiec), Fine Dining Week 2022 (sierpień) oraz Restaurant Week 2022 (październik–listopad).

Rok Fine Dining Week (-18%) – kod na dwuosobową rezerwację na najważniejsze wydarzenie sztuki restauracyjnej latem 2022 roku w cenie 229 zł zamiast 280 zł. Na gości czeka pięciodaniowe, popisowe menu #SpozaKarty przygotowane przez najwybitniejszych szefów kuchni oraz festiwalowy cocktail.

Rok Restaurant Week (-17%) – kod na dwuosobową rezerwację na dwa festiwale najlepszych restauracji odbywające się w 2022 roku. Rezerwacja obejmuje Restaurant Week wiosenny (marzec–kwiecień) oraz jesienny (październik–listopad). Promocyjna, niższa cena 199 zł zamiast 240 zł obejmuje trzy popisowe dania #SpozaKarty oraz festiwalowy cocktail.

Wiosenny Restaurant Week (-18%) – kod na dwuosobową rezerwację na najpopularniejsze wydarzenie kulinarne wiosną 2022 roku! Na gości czeka popisowe trzydaniowe menu #SpozaKarty oraz festiwalowy cocktail w specjalnej cenie 99 zł zamiast 120 zł.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Rezerwacji w specjalnej, promocyjnej cenie można dokonywać na stronie https://restaurantclub.pl/gift-events-listing. Po zakupie goście otrzymają PDF prezentowy z kompletem kodów na każdy z festiwali.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Kolacja Chefs Only na zamku w Szydłowcu na rzecz bezdomnych zwierzaków

10 czerwca na zamku w Szydłowcu odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Chefs Only, któremu towarzyszyć będą m.in. gotowanie na żywo i warsztaty kulinarne. Zwieńczeniem wydarzenia będzie pięciodaniowa kolacja degustacyjna, przygotowana przez pięciu szefów kuchni.

Nocny Market - start sezonu 2023

Nocny Market wraca na nieczynny dworzec Warszawa Główna już 5 maja! W ósmym sezonie jednego z największych eventów streetfoodowych w Polsce dobrych gastronomicznych powrotów, ekscytujących debiutów i jeszcze kilku niespodzianek.

Witamy na foodservice24.pl! Zmieniamy nazwę, zmieniamy się dla was!

Pożegnaliśmy dotychczasową nazwę i stare logo naszego portalu - OuiChef.pl. Chcemy, aby nowa domena - foodservice24.pl - łatwiej wam się kojarzyła z naszym bratnim magazynem "Food Service". Uspójniamy wizerunek i ofertę wydawniczą!

Palikot i Wojewódzki atakowani za zachwalanie alkoholu w social mediach. Sprawa w prokuraturze

W sieci zawrzało. Aktywista Jan Śpiewak oskarża byłego polityka i przedsiębiorcę Janusza Palikota oraz celebrytę i dziennikarza Kubę Wojewódzkiego o nielegalne i nagminne zachwalanie alkoholu w social mediach. Sprawa trafiła do prokuratury. Co dalej?

Radosnych i smacznych świąt!

Wielkanocne życzenia od redakcji OuiChef.pl i "Food Service".

Bogusław Linda tańczy w reklamie nowego burgera z McDonald’s

Bogusław Linda zagrał w reklamie McDonald’s, prezentując... niezwykły taniec. Znany z kultowych ról aktor to kolejna osobowość polskiej kultury - po m.in. Michale Żebrowskim, Borysie Szycu czy idolu młodego pokolenia raperze Macie - zaangażowana w kampanię fastfoodowej sieci.

Inne kategorie

Podcasty

Lifestyle czy zwykła konsumpcja: gdzie tu jest miejsce dla żywności [PODCAST]

Czy zakup tego bądź innego napoju czy przekąski jest emanacją stylu życia? I na ile w czasach inflacji jest miejsce na taką manifestację? Dyskutujemy z Szymonem Mordasiewiczem z GfK.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej