x

Fanex wprowadził zielony Sos Jalapeno

Kategoria: Produkty    08.02.2022

Piękny zielony kolor, pikantny i zarazem wyrazisty smak, a do tego zatopione duże kawałki ostrej i chrupiącej papryki - taki jest nowy Sos Jalapeno marki Fanex.

Sos z Papryczkami Jalapeno marki Fanex. Zdjęcie: materiały prasowe
Sos z Papryczkami Jalapeno marki Fanex. Zdjęcie: materiały prasowe
Debiutujący w ofercie produkt Sos z Papryczkami Jalapeno to odpowiedź polskiego producenta na oczekiwania klientów, którzy coraz częściej preferują ciekawe, egzotyczne smaki z dużą nutą pikanterii. Produkt skierowany jest do różnego rodzaju konceptów gastronomicznych i całego rynku HoReCa. Znajdzie szerokie zastosowanie w kuchni, w szczególności w daniach typu fast-food. Jest już także dostępny w internetowej sprzedaży dla klientów detalicznych.

Wypośrodkowana ostrość, starannie dobrane przyprawy i lekko kwaskowy posmak sprawią, że sos z pewnością odnajdzie się w niejednym daniu. Jego gładka, lśniąca i przede wszystkim zwarta konsystencja pozwala, aby sos zawsze pozostawał na swoim miejscu tam, gdzie go zaserwujemy i nie rozwarstwiał się nawet na bardzo gorących potrawach.

Wyczuwalne, duże kawałki ostrej i chrupiącej papryczki jalapeno, to dodatkowy atut nowej kompozycji. Zastosowanie tego sosu Fanex w kuchni, może być bardzo szerokie: począwszy od kanapek serwowanych zarówno na ciepło, jak i na zimno, burgery, wrapy, zapiekanki, ale także jako dip do nachosów, czy też tradycyjnych frytek.

– Nasz nowy Sos Jalapeno to nie tylko zbalansowana ostrość, ale tak jak w przypadku każdego innego wyrobu naszej marki, także bogaty i wyrazisty smak przypraw oraz przyjemny aromat – mówi Bożena Sajnog, kierownik ds. kluczowych klientów w Fanex Sp. z o.o.


Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0. Restauratorka Alicja Than o optymalizacji kosztów biznesu gastronomicznego [PODCAST]

W jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia biznesu gastronomicznego w obliczu rosnącej inflacji oraz jak przetrwać na rynku, nie tracąc klientów i nie rezygnując z jakości - rozmawiamy o tym z Alicją Than, właścicielką lokali Izumi Sushi, Kago, Kiseki, Omakase, Matcha Bistro & Bar w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej