x

Port Royal Mini i Bombaj Masala w Browarach Warszawskich

Kategoria: Miejsca    15.03.2022

Jest już komplet restauracji w Browarach Warszawskich! W gastronomicznym kwartale na warszawskiej Woli czynne są już dwa znane i lubiane przez warszawiaków lokale - Port Royal Mini i Bombaj Masala Wola.

Port Royal Mini w Browarach Warszawskich. Zdjęcie: materiały prasowe
Port Royal Mini w Browarach Warszawskich. Zdjęcie: materiały prasowe
Restauracja Bombaj Masala Wola ulokowała się przy Krochmalnej 61. Szefem kuchni jest w niej rodowity Hindus, który w swoim menu postawił na dania street foodowe podobne do tych, które można zjeść na ulicach gwarnego Bombaju. Wyróżnikiem lokalu jest imponujący wybór autentycznych indyjskich koktajli. W karcie są także opcje bezalkoholowe.

Port Royal Mini przy Krochmalnej 59 oferuje z kolei ryby i owoce morza. W nowej karcie klasyczne fish & chips zostały zastąpione przez ravioli z ośmiornicą i podwójnie langustynkowe gnocchi. Do wyboru są dwie zupy: skandynawska z dorszem i śródziemnomorska na okoniu morskim z anchovies. Na uwagę zasługują szkocki łosoś w sosie kaparowo-cytrynowym, dorada w wydaniu koreańskim, rybne tatary i carpaccio, ostrygi w trzech różnych odsłonach (fine de claire, belon i gilardeau) oraz surowe langustynki z krewetkami. Poza tym w menu znajdziecie dania nie-rybne, jak choćby arancini suppli z ryżem czy fior di latte z parmezanem. Wszystko to można popić winami z całego świata, w tym szampanami, które idealnie są dopasowane do ostryg.

Bombaj Masala Wola w Browarach Warszawskich. Zdjęcie: materiały prasowe
Bombaj Masala Wola w Browarach Warszawskich. Zdjęcie: materiały prasowe
Bombaj Masala i Port Royal sąsiadują m. in. z NINE’s Restaurant & Sports Bar Roberta Lewandowskiego, Gastronomją ze smakami dawnej stolicy i francuskim akcentem czy Browaru Warszawskiego mieszczącego się w kolebkach XIX Leżakowni. To tylko kilka z 35 restauracji, delikatesów i kawiarni znajdujących się na terenie Browarach Warszawskich na Woli.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Sho Ramen - Michał Kostrzewa otwiera kolejny lokal w Kielcach

Michał Kostrzewa, właściciel restauracji Sushiya w Kielcach, otwiera kolejny lokal. Sho Ramen ma przyjąć gości jeszcze w lipcu.

Pierwsza strefa restauracyjna pod szyldem Garden Gourmet otwarta

Pierwszą w Polsce strefę restauracyjną pod szyldem Garden Gourmet otwarto w Dzień Dziecka w Energylandii. W roślinnym menu goście znajdą potrawy skomponowane z wykorzystaniem produktów Garden Gourmet, marki z portfolio Nestlé.

Concordia Taste jedną z najlepszych restauracji w Europie według "The Guardian"

Concordia Taste z Poznania trafiła na listę najlepszych europejskich restauracji pisma "The Guardian". To jedyny lokal w Polsce, które znalazł się zestawieniu opiniotwórczego brytyjskiego dziennika. W rankingu uwzględniono tylko 35 restauracji.

Sady Bistro w Krakowie - kuchnia inspirowana sadem. Za koncept odpowiada Tadeusz Müller

Nowe miejsce na kulinarnej mapie Krakowa. Przy Grzegórzeckiej działa już Sady Bistro. Menu, które stworzył Tadeusz Müller, ma przenosić gości do lanckorońskich sadów.

Nowa kawiarnia So Coffee w Katowicach. To pierwszy franczyzowy lokal sieci poza centrum handlowym

Należąca do Lagardère Travel Retail sieć So Coffee świętuje start nowej kawiarni w Katowicach. To pierwszy franczyzowy lokal pod tym szyldem, który działa przy ulicy, a nie w centrum handlowym. Prowadzi go rodzina państwa Buckich - jest to już trzecie So Coffee w ich biznesowym portfolio.

Hummus Amamamusi zamyka się po 11 latach. Lokal i marka są na sprzedaż

Restauracja Hummus Amamamusi uznawana za jedną z najlepszych w Krakowie zamyka podwoje z końcem maja. Właściciele szukają chętnych do przejęcia biznesu. Przegrali z konsekwencjami pandemii i inflacją.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0. Restauratorka Alicja Than o optymalizacji kosztów biznesu gastronomicznego [PODCAST]

W jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia biznesu gastronomicznego w obliczu rosnącej inflacji oraz jak przetrwać na rynku, nie tracąc klientów i nie rezygnując z jakości - rozmawiamy o tym z Alicją Than, właścicielką lokali Izumi Sushi, Kago, Kiseki, Omakase, Matcha Bistro & Bar w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej