x

California Wine Weeks - edycja wiosenna

Kategoria: Wino    03.04.2022

Polskie restauracje i wine bary biorące udział w promocji win z Kalifornii otrzymają finansowe benefity. Rejestracja trwa do 1 kwietnia br.

Fot. Shutterstock.com
Fot. Shutterstock.com
California Wine Weeks 2022 – druga edycja europejskiego programu promocji win kalifornijskich w HoReCa – zaplanowana jest w terminie 14 maja – 4 czerwca br. Restauracje i winebary, które wezmą udział w akcji, otrzymają 2300 zł brutto. Dodatkowe korzyści dla uczestników to wsparcie promocyjne na stronie www.californiawines.events/event/ cww2022 i w mediach społecznościowych @californiawinesurope, a także profesjonalne szkolenie online California Wine & Food dla szefów kuchni, sommelierów, menedżerów i kelnerów oraz pozostałego zespołu zarejestrowanych restauracji lub winebarów. Oprócz tego w programie California Wine Weeks 2022 zostaną przyznane trzy równorzędne nagrody finansowe dla restauracji/wine barów, które osiągną najwyższą sprzedaż ilościową i wartościową win kalifornijskich oraz wykażą się kreatywnością w przygotowaniu i przeprowadzeniu działań promujących akcję. 

Link do rejestracji: https://californiawines. events/event/california-wine-weeks-2022.pl. Szczegółowe informacje oraz kontakt do koordynatorki programu: Patrycja Siwiec, californiawineweeks@gmail.com Organizatorem programu California Wine Weeks 2022 jest California Wines. www.discovercaliforniawines.com Magazyn „Food Service” i portal OuiChef.pl są patronami medialnymi wydarzenia. 

Artykuł ukazał się w „Food Service" 3/2022 nr 213.

Autor tekstu: Redakcja Foodservice

Zobacz także

Sebastian Giraldo Makovej z Węgier zwycięzcą Międzynarodowych Mistrzostw Polski Sommelierów 2023

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sommelierów 2023 wygrał węgierski sommelier Sebastian Giraldo Makovej z winiarni Sauska. Mistrzem Polski został Tomasz Żak z warszawskiego Kontaktu, który zajął drugie miejsce. Na trzecim znalazł się Bartosz Nowakowski z bydgoskiej restauracji Czosnek i Oliwa.

Włoskie wino na Borsa Vini Italiani już po raz 9.

Coroczne święto włoskiego wina Borsa Vini Italiani odbędzie się 30 maja w hotelu Marriott w Warszawie. W 9. edycji wydarzenia weźmie udział aż 34 producentów z 12 regionów. Zaprezentują gościom łącznie ponad 160 etykiet swych flagowych produktów.

Nie tylko korkociąg. Winiarski niezbędnik w lokalu

Wyposażając lokal, musimy wziąć pod uwagę, czy i w jakiej ilości będziemy w nim serwować wino. Od odpowiedzi na te pytania zależy wybór typu kieliszków i miejsca przechowywania zamkniętych butelek, a także sposób postępowania z nimi po otwarciu.

Adam Pawłowski: Ponowne odkrycie Grecji

Być może pierwsze wino nie powstało w Grecji, ale to dzięki Grekom jego picie zyskało funkcje społeczną i kulturową. Bogata historia, wsparta mitologiczną postacią boga wina Dionizosa, była przyczynkiem do wpisania tego niewielkiego kraju winiarskiego na mapę winnego świata.

Jacek Siedlecki: Zwróćmy się ku naturze!

Wiosna niesie ze sobą cieplejsze dni i inspiruje do wyruszenia za miasto. Warto pomyśleć o weekendowym wypadzie do jednej z winnic, których w Polsce pojawia się coraz więcej.

Kamil Wojtasiak - Obsługa musi znać ofertę na pamięć!

Coraz więcej miejsc, które nie są restauracjami czy wine barami, wprowadza wino do menu.Jak opracować ofertę winiarską w kawiarniach, śniadaniowniach, bistrach czy piekarniach i jak przygotować się do jej sprzedaży? Rozmawiamy o tym z Kamilem Wojtasiakiem, Mistrzem Polski Sommelierów z 2018 r.

Inne kategorie

Podcasty

Lifestyle czy zwykła konsumpcja: gdzie tu jest miejsce dla żywności [PODCAST]

Czy zakup tego bądź innego napoju czy przekąski jest emanacją stylu życia? I na ile w czasach inflacji jest miejsce na taką manifestację? Dyskutujemy z Szymonem Mordasiewiczem z GfK.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej