x

Daniel Pawełek najlepszym polskim restauratorem według "Forbes" i FOR Solutions

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    05.04.2022

Ogłoszono ranking TOP 50 polskich restauratorów według magazynu biznesowego "Forbes" i agencji FOR Solutions. Zwycięzcą okazał się Daniel Pawełek z Ferment Group, właściciel restauracji Kieliszki na Próżnej, Le Braci, Butchery & Wine, Koneser Grill i Rozbrat 20.

Daniel Pawełek, zwycięzca rankingu TOP 50 polskich restauratorów. Zdjęcie: archiwum prywatne
Daniel Pawełek, zwycięzca rankingu TOP 50 polskich restauratorów. Zdjęcie: archiwum prywatne
Jury, w którego skład wchodzili przedstawiciele redakcji „Forbes”, branży gastronomicznej, przedsiębiorcy, ekonomiści i partnerzy konferencji MADE FOR Restaurant najwięcej głosów oddało na Daniela Pawełka z Ferment Group, właściciela restauracji Kieliszki na Próżnej, Le Braci, Butchery & Wine, Koneser Grill i Rozbrat 20.

Drugie miejsce w rankingu TOP 50 polskich restauratorów zajęli Agnieszka i Marcin Kręgliccy (restauracje Meltemi, Santorini, El Popo, Chianti, Opasły Tom oraz Targ - Forteca Kręgliccy i Catering Kręgliccy).
Trzecie miejsce przypadło w udziale Arturowi Jarczyńskiemu, właścicielowi restauracji Der Elefant, Otto Pompieri, U Szwejka, Podwale, Bazyliszek, Pod Wawelem, Sukiennice i Jeff's.

Wyłoniono także zwycięzców konkursu o stypendium biznesowe MADE FOR Restaurant, w kategorii Responsibility - TOP Odpowiedzialni Restauratorzy. Zdobywcy nagrody głównej to Aleksandra i Jacek Dojnikowscy z Bułkę przez Bibułkę oraz PollyPizza z Warszawy.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Wielka Loteria Selgros "26 lat na +". Atrakcyjne nagrody czekają na klientów

Po raz kolejny Selgros zaprasza swoich klientów do udziału w jubileuszowej loterii. Do wygrania jest 26 tysięcy bonów towarowych oraz nagrody główne - 10 x 10 tysięcy złotych w bonach do zrealizowania w halach marketu.

Czy mięso komórkowe trafi do Polski? Debata Food and Design

Czy Polacy są gotowi na mięso komórkowe i kiedy możemy się go spodziewać na półkach sklepowych? Między innymi te pytania twórcy projektu Food and Design zadali ekspertom podczas minionej debaty.

Deseo z czterema nagrodami na International Chocolate Awards

Już drugi rok z rzędu marka Deseo Patisserie & Chocolaterie została nagrodzona za swoje rzemieślnicze czekolady w konkursie International Chocolate Awards. Warszawska cukiernia wywalczyła w tym roku aż cztery medale: jeden złoty, jeden srebrny i dwa brązowe.

Obywatelski projekt ustawy "Jednolita stawka sprzedażowa - 5% VAT w gastronomii". Rusza zbiórka podpisów

Zarząd Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej podjął obywatelską inicjatywę zbierania 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy "Jednolita stawka sprzedażowa - 5% VAT w gastronomii".

Selgros z nagrodą Prezydenta Miasta Poznania

Zaangażowanie marki Selgros w lokalne i ogólnopolskie akcje społeczne zostało docenione. Przedsiębiorstwo wyróżniono tytułem "Firma o złotym sercu". Nagrodę wręczył prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak podczas gali z okazji ogłoszenia wyników rankingu Złota Setka Wielkopolski.

Laureaci plebiscytu Najlepsza Restauracja 2023 i Złotej Korony Ambasadora Kuchni Polskiej

Ponad 600 lokali z 15 regionów Polski wzięło udział w organizowanym przez Makro Polska plebiscycie Najlepsza Restauracja 2023. Spośród nich wyłoniono 37 zwycięzców. Znamy także laureatów konkursu "Złota Korona Ambasadora Kuchni Polskiej".

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej