x

Nocny Market w Warszawie - zakończenie sezonu 2022

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    20.09.2022

5 pełni księżyca, 81 nocy, 21 weekendów, 609 godzin - tyle czasu działał w 2022 Nocny Market na Dworcu Głównym - królestwo street foodu w Warszawie. Przed nami weekend zamykający tegoroczny sezon, podczas którego rozstrzygnięty zostanie plebiscyt Nocne Koty 2022.

5 pełni księżyca, 81 nocy, 21 weekendów, 609 godzin – tyle czasu działał w 2022 Nocny Market na Dworcu Głównym – królestwo street foodu w Warszawie. Zdjęcie: materiały prasowe
5 pełni księżyca, 81 nocy, 21 weekendów, 609 godzin – tyle czasu działał w 2022 Nocny Market na Dworcu Głównym – królestwo street foodu w Warszawie. Zdjęcie: materiały prasowe
Długi weekend zamknięcia zacznie się o godz. 17 w czwartek 22 września, a zakończy o godz. 23 w niedzielę. Na dawnym dworcu Warszawa Główna przy ul. Towarowej 3 zgromadzi się ponad 20 streetfoodowych konceptów. Ale to nie koniec atrakcji przewidzianych na ostatni weekend sezonu. 

Nocne Koty 2022
Przez siedem kolejnych weekendów – od 4 sierpnia do 18 września – marketowi goście oddawali głosy na swoich ulubionych wystawców. Ich decyzją do finału akcji przeszli: Brasil on the Plate, Owca Showroom Food, Uobiod pop-up by Magiczny Składnik, Burritos Locos, Roger That Foods, Ahaan i YakoTako.

Kto zgarnie statuetkę Nocnego Kota i na pewno pojawi się na markecie w 2023? W sobotę 24 września najlepszą trójkę wybierze nocne jury w składzie: Agata Godlewska („Food Service”), Basia Starecka (Nakarmiona Starecka), Piotr Knioła (PigOut), Kasia Pytel (Pani Ekscelencja), Piotr Więcławski (Vienio), zespół Nocnego Marketu.
Akcja Nocne Koty 2022 była również okazją, aby wesprzeć zaprzyjaźnione schronisko w Korabiewicach. Za każdy oddany podczas trwania plebiscytu głos, Nocny Market przeznaczył 1 zł na rzecz zwierzaków. Dzięki zaangażowaniu marketowych gości, przez siedem weekendów udało się zebrać prawie 4 tysiące złotych.

Atrakcje muzyczne
Saksofon, bębny, DJ-skie sety – na weekend zamknięcia zaplanowano mocną dawkę dobrych brzmień:
piątek – Saksofon Mj. Sax / Jerry M / Skarby
sobota – Foxall / Bębny Ramzi Attia / Rytmik / Jerry M
niedziela – Kaes / Kevs / Scraby / José&Enlat / Gruuv On / Jerry M

Na dawnym dworcu Warszawa Główna przy ul. Towarowej 3 można korzystać z oferty ponad 20 streetfoodowych konceptów. Zdjęcie: materiały prasowe
Na dawnym dworcu Warszawa Główna przy ul. Towarowej 3 można korzystać z oferty ponad 20 streetfoodowych konceptów. Zdjęcie: materiały prasowe
Wystawcy gastronomiczni na weekend zamknięcia:
Nola Bar / BYDŁO i POWIDŁO Meat-ing Place / Bydło i Powidło Tacos / Miss Banh Mi / Viet Nem / Pizzaiolo / Brasil on the Plate / Owca Showroom Food / Uobiod pop-up by Magiczny Składnik / Burritos Locos / Roger That Foods / Ahaan / YakoTako / K-Bar Piękna / Bao Dao Street Food Warszawa / Sedo Balkan Grill Restaurant / Melted / Foca Point by Grill Bastards / Japonki - Browary Warszawskie / Wytrawne Gofry by Melody - Naturalne Lody / Ouch.Warsaw


Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Kolacja Chefs Only na zamku w Szydłowcu na rzecz bezdomnych zwierzaków

10 czerwca na zamku w Szydłowcu odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Chefs Only, któremu towarzyszyć będą m.in. gotowanie na żywo i warsztaty kulinarne. Zwieńczeniem wydarzenia będzie pięciodaniowa kolacja degustacyjna, przygotowana przez pięciu szefów kuchni.

Nocny Market - start sezonu 2023

Nocny Market wraca na nieczynny dworzec Warszawa Główna już 5 maja! W ósmym sezonie jednego z największych eventów streetfoodowych w Polsce dobrych gastronomicznych powrotów, ekscytujących debiutów i jeszcze kilku niespodzianek.

Witamy na foodservice24.pl! Zmieniamy nazwę, zmieniamy się dla was!

Pożegnaliśmy dotychczasową nazwę i stare logo naszego portalu - OuiChef.pl. Chcemy, aby nowa domena - foodservice24.pl - łatwiej wam się kojarzyła z naszym bratnim magazynem "Food Service". Uspójniamy wizerunek i ofertę wydawniczą!

Palikot i Wojewódzki atakowani za zachwalanie alkoholu w social mediach. Sprawa w prokuraturze

W sieci zawrzało. Aktywista Jan Śpiewak oskarża byłego polityka i przedsiębiorcę Janusza Palikota oraz celebrytę i dziennikarza Kubę Wojewódzkiego o nielegalne i nagminne zachwalanie alkoholu w social mediach. Sprawa trafiła do prokuratury. Co dalej?

Radosnych i smacznych świąt!

Wielkanocne życzenia od redakcji OuiChef.pl i "Food Service".

Bogusław Linda tańczy w reklamie nowego burgera z McDonald’s

Bogusław Linda zagrał w reklamie McDonald’s, prezentując... niezwykły taniec. Znany z kultowych ról aktor to kolejna osobowość polskiej kultury - po m.in. Michale Żebrowskim, Borysie Szycu czy idolu młodego pokolenia raperze Macie - zaangażowana w kampanię fastfoodowej sieci.

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej