x

Winterhalter Polska partnerem Kongresu Szefów Kuchni i Restauratorów

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    21.09.2022

Jedną z najlepszych i najbardziej profesjonalnych imprez dla branży gastronomicznej jest Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów, którego kolejna edycja odbędzie się 12 października 2022 roku w hali EXPO XXI w Warszawie. Winterhalter Polska wszedł w prestiżową rolę partnera wydarzenia.

Grafika: materiały prasowe
Grafika: materiały prasowe
W tym roku Winterhalter Polska mocno zaakcentuje swoją obecność podczas tak ważnego dla branży eventu, wchodząc w prestiżową rolę partnera wydarzenia. Oprócz obecności firmy Winterhalter wśród wystawców (stoisko nr 35) zaproszeni goście będą mogli spotkać się z przedstawicielami marki również w ramach paneli dyskusyjnych oraz prelekcji organizowanych na zarówno dużej, jak i małej scenie.

W dyskusji „Jak w nowoczesnej gastronomii zarządzać budżetem?” z ramienia Winterhalter glos zabierze Joanna Sobczyk, prezes zarządu, a Marcin Nowak i Eryk Jóźwiak, regionalni dyrektorzy sprzedaży poprowadzą bardzo ciekawą prezentację „Czy tanie zmywanie jest możliwe? Kilka prostych sposobów, aby zaoszczędzić przy zachowaniu najwyższej, profesjonalnej jakości.” Prelekcja odpowie na wiele pytań dotyczących obniżania kosztów zmywania w profesjonalnej gastronomii.
– Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów to dla nas bardzo ważne wydarzenie cyklicznie wpisujące się w kalendarz imprez, w których z sukcesem bierzemy udział – przyznaje Marcin Wajda, Dyrektor Marketingu i PR Winterhalter Polska.

Autor tekstu: Artykuł Sponsorowany

Zobacz także

Wielkopolski Kucharz Roku 2023 - Konkurs im. Rafała Jelewskiego

Tegoroczna edycja Konkursu im. Rafała Jelewskiego - Wielkopolski Kucharz Roku odbędzie się 6 czerwca w hotelu Poznański w Luboniu. To cykliczne wydarzenie skierowane do przedstawicieli środowiska gastronomicznego z całej Polski.

The World's 50 Best przyznało nagrody Champions of Change za przełomowe inicjatywy w gastronomii

The World's 50 Best Restaurants, organizacja typująca listę najlepszych restauracji na świecie, przyznała nagrody Champions of Change za działania na rzecz pozytywnych społecznych zmian w gastronomii. Otrzymali je Nora Fitzgerald Belahcen z Marrakeszu oraz Othón Nolasco i Damián Diaz z Los Angeles.

Ogólnopolskie warsztaty "Śniadanie na trawie" ze wsparciem Mlekpolu

Warsztaty z serowarstwa, wędliniarstwa, wędzarnictwa, baristyki oraz przygotowywania sushi - adepci gastronomii z całej Polski spotkali się 19 maja w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bydgoszczy, aby zdobywać nowe umiejętności. Placówkę wspiera Mlekpol, przekazując produkty mleczarskie.

Wielka Loteria Selgros "26 lat na +". Atrakcyjne nagrody czekają na klientów

Po raz kolejny Selgros zaprasza swoich klientów do udziału w jubileuszowej loterii. Do wygrania jest 26 tysięcy bonów towarowych oraz nagrody główne - 10 x 10 tysięcy złotych w bonach do zrealizowania w halach marketu.

Czy mięso komórkowe trafi do Polski? Debata Food and Design

Czy Polacy są gotowi na mięso komórkowe i kiedy możemy się go spodziewać na półkach sklepowych? Między innymi te pytania twórcy projektu Food and Design zadali ekspertom podczas minionej debaty.

Deseo z czterema nagrodami na International Chocolate Awards

Już drugi rok z rzędu marka Deseo Patisserie & Chocolaterie została nagrodzona za swoje rzemieślnicze czekolady w konkursie International Chocolate Awards. Warszawska cukiernia wywalczyła w tym roku aż cztery medale: jeden złoty, jeden srebrny i dwa brązowe.

Inne kategorie

Podcasty

Lifestyle czy zwykła konsumpcja: gdzie tu jest miejsce dla żywności [PODCAST]

Czy zakup tego bądź innego napoju czy przekąski jest emanacją stylu życia? I na ile w czasach inflacji jest miejsce na taką manifestację? Dyskutujemy z Szymonem Mordasiewiczem z GfK.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej