x

tAPP Gastro - nowy system POS dla gastronomii działający w chmurze

Kategoria: Produkty    18.10.2022

Po kilku miesiącach intensywnych prac, grupa kapitałowa LSI Software S.A. powiększa swoje portfolio o nowy produkt bazujący na środowisku chmurowym - tAPP Gastro.

Ilustracja: materiały prasowe
Ilustracja: materiały prasowe
Wprowadzenie produktu dla gastronomii w modelu SaaS (Software as a Service), było priorytetem dla największego polskiego dostawcy oprogramowania w branży HoReCa. Nowy system tAPP Gastro jest także odpowiedzią na potrzeby mniejszej gastronomii, dla której jednorazowy koszt zakupu licencji oprogramowania i utrzymania własnego serwera jest często niemożliwy do poniesienia.

Jeden system POS, wszystkie funkcje
tAPP Gastro oferuje wszystkie funkcje standardowego systemu do sprzedaży i zarządzania restauracją, ale z możliwością elastycznego rozliczania się – nawet co miesiąc. Klient może wybrać abonament podstawowy lub optymalny, w modelu miesięcznym lub z ponad 25% rabatem w wersji płatnej z góry. tAPP Gastro umożliwia także integrację z popularnymi portalami do zamówień online, jak Pyszne.pl czy Glovo. Dzięki niej lokal obsługuje wszystkie zamówienia w jednym systemie, na tym samym sprzęcie POS, co przyspiesza obsługę i
umożliwia bezproblemową aktualizację oferty w każdym kanale sprzedaży.

Zaprogramowany z myślą o klientach
Całość zasobów lokalu przechowywana jest w zabezpieczonej chmurze po stronie LSI Software. To także gwarantuje posiadanie zawsze aktualnej wersji systemu, ponieważ aktualizacje dokonują się automatycznie.

– Doświadczenia zebrane od ponad 18 000 restauratorów na przestrzeni 31 lat działalności
LSI Software, pozwoliły nam na wprowadzenie kolejnego oprogramowania ułatwiającego codzienną pracę klientom z branży gastronomicznej. Dzięki wysłuchaniu ich głosów, postanowiliśmy udostępnić w standardzie e-menu w formie QR kodu, co znacząco redukuje koszt wydruków. Dodatkowo, już od pakietu optymalnego oferujemy tę opcję wraz z zamawianiem do stolika i płatnościami online, dzięki czemu sprawniej obsłużymy większą liczbę gości w krótszym czasie – mówi Tomasz Michniewicz, dyrektor sprzedaży LSI Software S.A. 

System tAPP Gastro można przetestować do 30 dni bezpłatnie. W dniach 16-18 listopada w Krakowie, podczas targów HORECA GASTROFOOD, będzie można porozmawiać z przedstawicielami zespołu handlowego oraz skorzystać z oferty przygotowanej z okazji premiery produktu.

 

Autor tekstu: *** Promocja ***

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej