x

POLE DO POPISU - nowa marka od PRIMAVEGA

Kategoria: Produkty    04.11.2022

Grupa Producentów Warzyw Primavega wchodzi na rynek z marką świeżych warzyw POLE DO POPISU. Brand promuje odkrywanie różnorodności smaków, inspiruje do kulinarnych eksperymentów i informuje o wartościach odżywczych, odpowiadając tym samym na potrzeby konsumentów.

Grafika: materiały prasowe
Grafika: materiały prasowe
Grupa Producentów Warzyw Primavega, największy producent i importer świeżych, zielonych warzyw liściastych w Polsce, wprowadza na rynek nową markę POLE DO POPISU. W jej ofercie znajdują się popularne warzywa takie jak młody szpinak, rukola, roszponka, seler naciowy, ale również sałata rzymska mini czy autorski produkt Młode Listki w 3 kompozycjach sałat: mizuna i musztardowiec, roszponka i tango rosso oraz rukola i lattughinio rosso. 

Grafika: materiały prasowe
Grafika: materiały prasowe
Produkty POLE DO POPISU dzięki wyrazistym etykietom wyróżniają się na sklepowej półce, a transparentne opakowania odpowiadają na potrzeby konsumentów, którzy chcą mieć pewność, że wybierają najświeższy, a tym samym najsmaczniejszy i najzdrowszy produkt. Na produktach znajdują się też szczegółowe informacje o wartościach odżywczych, co jest przydatne w planowaniu codziennych posiłków zbilansowanych pod kątem witamin i składników mineralnych.

Więcej informacji:
www.poledopopisu.pl

 

 

Autor tekstu: *** Promocja ***

Inne kategorie

Podcasty

Lifestyle czy zwykła konsumpcja: gdzie tu jest miejsce dla żywności [PODCAST]

Czy zakup tego bądź innego napoju czy przekąski jest emanacją stylu życia? I na ile w czasach inflacji jest miejsce na taką manifestację? Dyskutujemy z Szymonem Mordasiewiczem z GfK.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej