x

DLA TYCH, KTÓRZY W KUCHNI NIE UZNAJĄ KOMPROMISÓW

Kategoria: Produkty    23.12.2022

 Maestro Gold to frytura, która pozwala na bardziej efektywne i korzystne finansowo smażenie przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych parametrów żywieniowych przyrządzanych potraw.

Frytura Maestro Gold to unikalna kompozycja dwóch olejów: słonecznika wysokooleinowego i rzepaku. Wysoka wydajność, duża odporność na wysokie temperatury, punkt dymienia 230o dwukrotnie dłuższy czas smażenia w porównaniu z popularnymi fryturami palmowymi to właściwości frytury, które pomogą szefom kuchni obniżyć koszty przygotowania potraw oraz poprawić komfort pracy. Wysoki poziom jednonienasyconych kwasów tłuszczowych zapewnia korzystny profil żywieniowy i wyjątkową stabilność Maestro Gold. Neutralny zapach czyni ją idealnym rozwiązaniem w otwartych kuchniach.

Bunge Polska Sp. z o.o., ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica, Telesales HoReCa, tel. 22 463 96 44 Bunge.pl, smażymy.com

Autor tekstu: *** Promocja ***

Inne kategorie

Podcasty

Nowe kierunki rozwoju i nowe kategorie roślinnych produktów [PODCAST]

Jak zmienia się rynek roślinnych zamienników produktów odzwierzęcych? Czego możemy się spodziewać na wegańskich talerzach w niedalekiej przyszłości? Rozmawiamy o tym z Katarzyną Sałatą, przedstawicielką kampanii RoślinnieJemy.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej