x

Chłodziarka na wino marki Asko

Kategoria: Produkty    09.01.2023

Firma Asko, skandynawski producent wysokiej klasy urządzeń AGD, stworzyła gamę chłodziarek na wino, aby pielęgnacja i przechowywanie każdej kolekcji stały się łatwe i przyjemne.

Wolnostojące chłodziarki na wino ASKO są przeznaczone do przechowywania większych kolekcji. Zdjęcie: materiały prasowe
Wolnostojące chłodziarki na wino ASKO są przeznaczone do przechowywania większych kolekcji. Zdjęcie: materiały prasowe
Wolnostojące chłodziarki na wino ASKO są przeznaczone do przechowywania większych kolekcji. Winiarka jednostrefowa może pomieścić do 261 butelek, a trzystrefowa do 190 butelek.

Szereg zaawansowanych funkcji zapewnia idealne warunki do przechowywania wina. Wśród nich warto wymienić: filtrowanie powietrza czystym węglem drzewnym, monitorowanie wilgotności, optymalne warunki oświetleniowe, szklane drzwi chroniące przed promieniowaniem UV, wysokiej jakości kompresor zapewniający stałą temperaturę w każdej strefie i brak wibracji, dzięki czemu butelki mogą spokojnie leżakować.

Zarządzanie kolekcją win jest łatwe dzięki integracji urządzenia z aplikacją Vivino, zapewniającą dostęp do obszernej bazy danych, dzięki której można zidentyfikować każde wino. Natomiast połączenie urządzenia z aplikacją Connect Life sprawia, że wszystkie funkcje chłodziarki są dostępne za pośrednictwem smartfona.

Funkcjonalna elegancja, nowoczesne wzornictwo i technologia winiarek Asko zostały docenione przez jury prestiżowego konkursu iF Design Award, które w 2021 roku przyznało produktowi iF Gold Award.

Autor tekstu: *** Promocja ***

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0. Restauratorka Alicja Than o optymalizacji kosztów biznesu gastronomicznego [PODCAST]

W jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia biznesu gastronomicznego w obliczu rosnącej inflacji oraz jak przetrwać na rynku, nie tracąc klientów i nie rezygnując z jakości - rozmawiamy o tym z Alicją Than, właścicielką lokali Izumi Sushi, Kago, Kiseki, Omakase, Matcha Bistro & Bar w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej