x

Konkurs Heinz Selection dla burgerowni niesieciowych

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    13.01.2023

Heinz Selection to globalny program kierowany do burgerowni niesieciowych, które zrzeszają poniżej 5 punktów pod tą samą nazwą. Kwalifikacja do konkursu lokali przygotowujących i sprzedających burgery potrwa do 5 lutego. Finał odbędzie się na Gastrotargach SMAKKI w Warszawie - 25 marca 2023 roku.

Dołączając do Heinz Selection burgerownie stają się częścią globalnego programu partnerskiego z dostępem do:
• unikatowych produktów Heinz
• różnorodnych materiałów brandowanych
• markowych wydarzeń i nowych doświadczeń
• widoczności w mediach
• wiedzy i ekspertyzy globalnej marki Heinz.

JAK DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU?
Selekcja składa się z 3 etapów:
1. Kwalifikacja na podstawie formularza zgłoszeniowego do 05.02.2023 r.
2. Półfinały regionalne 27.02-10.03.2023 r.
3. Finał na podstawie konkursu na Gastrotargach SMAKKI – 25.03.2023 r.

FINAŁ
Finał konkursu odbędzie się 25 marca 2023 roku podczas Gastrotargów SMAKKi w warszawskim EXPO XXI. Zadaniem 20 finalistów będzie przygotowanie swojego flagowego burgera. Obowiązkowe będzie użycie sosu Heinz przy wykorzystaniu sprzętu partnera głównego.

Kryteria oceny to przede wszystkim smak i wygląd, ale także sposób pracy przygotowującego. Spośród 20 burgerowni w finale wyłonionych zostanie 10 zwycięzców, którzy zostaną objęci programem HEINZ Selection.
Komisją konkursową będzie międzynarodowe Jury z udziałem gościa specjalnego – znanego influencera. W jej składzie pojawią się również: doradca kulinarny dla Kraft Heinz Polska, dwóch doradców Kraft Heinz z zagranicy oraz eksperci partnerów.

KLIKNIJ TUTAJ, BY WYPEŁNIĆ FORMULARZ!

 

Autor tekstu: *** Promocja ***

Zobacz także

Wielkopolski Kucharz Roku 2023 - Konkurs im. Rafała Jelewskiego

Tegoroczna edycja Konkursu im. Rafała Jelewskiego - Wielkopolski Kucharz Roku odbędzie się 6 czerwca w hotelu Poznański w Luboniu. To cykliczne wydarzenie skierowane do przedstawicieli środowiska gastronomicznego z całej Polski.

The World's 50 Best przyznało nagrody Champions of Change za przełomowe inicjatywy w gastronomii

The World's 50 Best Restaurants, organizacja typująca listę najlepszych restauracji na świecie, przyznała nagrody Champions of Change za działania na rzecz pozytywnych społecznych zmian w gastronomii. Otrzymali je Nora Fitzgerald Belahcen z Marrakeszu oraz Othón Nolasco i Damián Diaz z Los Angeles.

Ogólnopolskie warsztaty "Śniadanie na trawie" ze wsparciem Mlekpolu

Warsztaty z serowarstwa, wędliniarstwa, wędzarnictwa, baristyki oraz przygotowywania sushi - adepci gastronomii z całej Polski spotkali się 19 maja w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bydgoszczy, aby zdobywać nowe umiejętności. Placówkę wspiera Mlekpol, przekazując produkty mleczarskie.

Wielka Loteria Selgros "26 lat na +". Atrakcyjne nagrody czekają na klientów

Po raz kolejny Selgros zaprasza swoich klientów do udziału w jubileuszowej loterii. Do wygrania jest 26 tysięcy bonów towarowych oraz nagrody główne - 10 x 10 tysięcy złotych w bonach do zrealizowania w halach marketu.

Czy mięso komórkowe trafi do Polski? Debata Food and Design

Czy Polacy są gotowi na mięso komórkowe i kiedy możemy się go spodziewać na półkach sklepowych? Między innymi te pytania twórcy projektu Food and Design zadali ekspertom podczas minionej debaty.

Deseo z czterema nagrodami na International Chocolate Awards

Już drugi rok z rzędu marka Deseo Patisserie & Chocolaterie została nagrodzona za swoje rzemieślnicze czekolady w konkursie International Chocolate Awards. Warszawska cukiernia wywalczyła w tym roku aż cztery medale: jeden złoty, jeden srebrny i dwa brązowe.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej