x

Nowa marka Carat Kebab - Sheesha Bar. Pierwszy lokal - w Elblągu

Kategoria: Miejsca    21.02.2023

W portfolio firmy 7 Street Łukasz Błażejewski pojawiła się marka lokali Carat Kebab - Sheesha Bar. Serwuje tradycyjny kebab i jego autorskie warianty, np. z miętą i bałkańskim serem.

Carat Kebab - Sheesha Bar serwuje tradycyjny kebab i jego autorskie warianty. Fot. materiały prasowe
Carat Kebab - Sheesha Bar serwuje tradycyjny kebab i jego autorskie warianty. Fot. materiały prasowe
Nową markę zaprojektowano i stworzono w 2020 roku, ale plany jej uruchomienia pokrzyżowała pandemia. Pierwszy lokal Carat Kebab – Sheesha Bar powstał w lutym 2023 roku w Elblągu przy ul. Odzieżowej 12 i jest prowadzony przez dotychczasowego franczyzobiorcę marek 7 Street – Bar & Grill oraz Frentzza – Pizza & Friends.

Carat Kebab to tradycyjny kebab w nowoczesnej odsłonie. W menu marki znajduje się zarówno tradycyjny kebab, dostępny w większości lokali serwujących ten rodzaj kuchni, ale także nowatorskie odsłony tego dania.

Należą do nich np. kebab „Świeżak” z sosem miętowym, czarnymi oliwkami, serem bałkańskim, miętą i cytryną czy kebab „Mangos” z mango, dwoma rodzajami ogórków i sosem mango-habanero. Oryginalną propozycją jest także „Orient” z dresingiem orzechowym, kruszonymi orzechami i kolendrą.

Każdy kebab można zamówić z kurczakiem, wołowiną lub ze 100% roślinnym zamiennikiem mięsa o smaku kurczaka. Dostępne formy podania kebabu to tradycyjny lavash, pita, tureckie pieczywo lub bowl, czyli w miska z dodatkiem frytek.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Sho Ramen - Michał Kostrzewa otwiera kolejny lokal w Kielcach

Michał Kostrzewa, właściciel restauracji Sushiya w Kielcach, otwiera kolejny lokal. Sho Ramen ma przyjąć gości jeszcze w lipcu.

Pierwsza strefa restauracyjna pod szyldem Garden Gourmet otwarta

Pierwszą w Polsce strefę restauracyjną pod szyldem Garden Gourmet otwarto w Dzień Dziecka w Energylandii. W roślinnym menu goście znajdą potrawy skomponowane z wykorzystaniem produktów Garden Gourmet, marki z portfolio Nestlé.

Concordia Taste jedną z najlepszych restauracji w Europie według "The Guardian"

Concordia Taste z Poznania trafiła na listę najlepszych europejskich restauracji pisma "The Guardian". To jedyny lokal w Polsce, które znalazł się zestawieniu opiniotwórczego brytyjskiego dziennika. W rankingu uwzględniono tylko 35 restauracji.

Sady Bistro w Krakowie - kuchnia inspirowana sadem. Za koncept odpowiada Tadeusz Müller

Nowe miejsce na kulinarnej mapie Krakowa. Przy Grzegórzeckiej działa już Sady Bistro. Menu, które stworzył Tadeusz Müller, ma przenosić gości do lanckorońskich sadów.

Nowa kawiarnia So Coffee w Katowicach. To pierwszy franczyzowy lokal sieci poza centrum handlowym

Należąca do Lagardère Travel Retail sieć So Coffee świętuje start nowej kawiarni w Katowicach. To pierwszy franczyzowy lokal pod tym szyldem, który działa przy ulicy, a nie w centrum handlowym. Prowadzi go rodzina państwa Buckich - jest to już trzecie So Coffee w ich biznesowym portfolio.

Hummus Amamamusi zamyka się po 11 latach. Lokal i marka są na sprzedaż

Restauracja Hummus Amamamusi uznawana za jedną z najlepszych w Krakowie zamyka podwoje z końcem maja. Właściciele szukają chętnych do przejęcia biznesu. Przegrali z konsekwencjami pandemii i inflacją.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej