x

Jak obniżyć rachunki? Pyszne.pl oferuje restauracjom darmowe audyty

Kategoria: Twój biznes - oferta    23.02.2023

Rosnące opłaty za prąd czy gaz są dla branży gastronomicznej dużym wyzwaniem. Wielu właścicieli lokali, spodziewając się kolejnych podwyżek, poszukuje sposobów na zmniejszenie codziennych kosztów. W znalezieniu oszczędności mogą pomóc darmowe audyty, które serwis Pyszne.pl oferuje swoim partnerom.

W znalezieniu oszczędności mogą pomóc darmowe audyty, które serwis Pyszne.pl oferuje swoim partnerom. Fot. materiały prasowe
W znalezieniu oszczędności mogą pomóc darmowe audyty, które serwis Pyszne.pl oferuje swoim partnerom. Fot. materiały prasowe
Wzrost cen za energię elektryczną czy gaz oraz podwyżki innych rachunków stawiają wielu właścicieli lokali gastronomicznych przed koniecznością cięcia kosztów. Często to jedyna droga do tego, by móc kontynuować działalność.

W znalezieniu wydatków, jakie w danej firmie da się ograniczyć, mogą pomóc audyty: energetyczny, gazowy, ciepła czy nawet usług telekomunikacyjnych. Badania są dostępne w ofercie sklepu partnerskiego Pyszne.pl i – co najważniejsze – serwis oferuje je za darmo.

Na czym to polega?
Na przykładzie audytu energetycznego – w ramach bezpłatnej usługi Pyszne.pl dokona analizy kosztów energii elektrycznej, poświęcając uwagę tym urządzeniom, które mogą generować największe koszty. Wśród nich jest m.in. wentylacja, klimatyzacja, maszyny chłodzące i inne.

W oparciu o zgromadzone informacje, przedsiębiorcy otrzymają dokładne wyliczenia dotyczące ponoszonych kosztów i ofertę najniższych stawek, jakie obecnie mogą płacić. Dzięki audytowi wysokość kwot, które znajdą się na fakturach za energię elektryczną, może zostać obniżona nawet o ok. 30 procent ich miesięcznej wartości.

Zysk możliwy już po 30 dniach
Za sprawą rozwiązań dostępnych w ofercie sklepu partnerskiego Pyszne.pl, możliwa jest również redukcja opłaty mocowej, doliczanej od dwóch lat do rachunków odbiorców prądu. Audyt umożliwia też zmniejszyć opłaty dystrybucyjne przez optymalizację stawek dla poszczególnych grup taryfowych. Realne, finansowe skutki audytu, przedsiębiorcy i właściciele lokali mogą odczuć już po 30 dniach, choć najważniejsze są w tym wypadku efekty długofalowe.

– Zauważamy spowolnienie w branży, którego jedną z bezpośrednich przyczyn są rosnące ceny, nie tylko surowców i produktów spożywczych, ale także usług, prądu, wody czy gazu. Naszym celem w Pyszne.pl jest wspieranie partnerów restauracyjnych i oferowanie im jak największej wartości dodanej z naszej współpracy. Mamy ciągły kontakt z przedsiębiorcami i chcemy dawać im narzędzia, których potrzebują. Dlatego oferujemy usługę nieodpłatnego audytu energetycznego oraz inne narzędzia, które pomogą zaoszczędzić na kosztach codziennej, bieżącej działalności restauracji – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Płać mniej za telefon, Internet, terminal i gaz
Kolejną obciążającą restauratorów opłatą, którą można zmniejszyć dzięki ofercie Pyszne.pl, jest cena za gaz. Prowadzący działalność otrzymują możliwość przeprowadzenia darmowego audytu, pomagającego odnaleźć najlepsze rozwiązania dla ich firmy.

Jedną z opcji do wyboru jest stały kontrakt. Wieloletnia umowa na dostarczenie gazu może nas zabezpieczyć przed nagłym wzrostem cen i wahaniami na rynku nawet przez 10 lat.

Oprócz audytu energetycznego i gazowego, sklep partnerski Pyszne.pl oferuje też pomoc w zmniejszeniu rachunków, które przedsiębiorcy ponoszą za telefon, Internet, oraz stałych kosztów związanych z korzystaniem z terminala płatniczego. Wybór odpowiednich taryf z pomocą partnerów Pyszne.pl pomoże zoptymalizować koszty i ułatwi prowadzenie działalności zarówno małym, jak i dużym restauratorom.

 

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Grupa Secret Garden: partnerskie relacje z dostawcą kluczem do stabilnej działalności

Jakie wyzwania stoją przed branżą gastronomiczną? Jaką rolę w prowadzeniu biznesu pełni stabilny dostawcy produktów? Opowiada Łukasz Pelowski, dyrektor generalny Secret Garden.

Trendy na rynku płatności. Co oznaczają dla gastronomii?

7 na 10 Polaków preferuje płatność kartą, również w gastronomii. Jak można skorzystać na aktualnych trendach? Rozmawiamy o tym z Joanną Seklecką, prezes zarządu eService.

Energooszczędność - zysk dla Ciebie i środowiska

Oszczędność energii to jedno z największych wyzwań stojących przed gastronomią. Trudno się dziwić, w końcu kuchenne zaplecze należy do najbardziej energochłonnych miejsc pracy. Ale bez obaw: im większe zapotrzebowanie energetyczne, tym większy potencjał oszczędności.

Pijalnie Czekolady E.Wedel: rozwijamy ofertę na wynos

- Wiemy, że zmiana jest głównym motorem napędowym biznesu i ciągle się rozwijamy - mówi Daniel Kucharski, prezes zarządu Pijalnie Czekolady E.Wedel. I opowiada m.in. o innowacjach, takich jak sklep internetowy oraz rozwój zamówień na wynos marki, która ma za sobą 129 lat historii.

Mex Polska chce mieć 100 Pijalni Wódki i Piwa

- Chłonność rynku na nasze Pijalnie Wódki i Piwa szacujemy na 100 lokalizacji. Jesteśmy na dobrej drodze do realizacji tego celu - mówi Paweł Kowalewski, prezes zarządu Mex Polska.

PKP Intercity szuka dostawców przewoźnego jedzenia

PKP Intercity opublikowało zapytanie rynkowe dotyczące usługi mobilnej sprzedaży artykułów spożywczych i napojów w wybranych pociągach PKP Intercity, w których nie ma wagonu lub miejsca gastronomicznego. Termin składania ofert upływa 17 kwietnia 2023 r.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej