x

Śniadania w Fabryce Norblina

Kategoria: Miejsca    25.03.2023

Warszawski Food Town w Fabryce Norblina zaprasza gości na poranne posiłki. Śniadania serwowane są już od godziny 8 rano.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Warszawa słynie z tego, że jej mieszkańcy kochają jeść śniadania na mieście. Aromatyczna kawa, naleśniki, jajecznica, tost i bajgle kuszą szczególnie w  weekendy. Jest takie miejsce, które w swojej ofercie posiada szeroką ofertę śniadaniową, a jest to o Food Town w Fabryce Norblina. 

Ze względu na charakter miejsca, mieszczą się tam różne lokale, a część z nich serwuje śniadania. Food Town jest największym foodhallem w Polsce, łączącym koncepty gastronomiczne z całego świata. Jest czynny przez siedem dni w tygodniu, od godziny 8:00 rano, a część z miejsc, które możemy w nim odwiedzić otwarta jest od samego rana.

Wyśmienite kanapki: z makrelą, pasztetem wegańskim, rostbefem, kawa, ciepłe wypieki, pyszne bowle, bajgle, zestawy śniadaniowe, czy 16 rodzajów naleśników w Crépres –  to tylko mała część dostępnych w Norblinie propozycji śniadaniowych. A główny bar, Old Shaker to miejsce nie tylko na Prosecco do śniadania, ale także poranną kawę czy soki świeżo wyciskane.

Każdy może wybrać ulubione danie z innego konceptu Food Town  i razem celebrować posiłek przy wspólnym stole, a przytulna i klimatyczna przestrzeń zapewnia miłą atmosferę i pozwolając w pełni cieszyć się porannym posiłkiem.

 

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Hummus Amamamusi zamyka się po 11 latach. Lokal i marka są na sprzedaż

Restauracja Hummus Amamamusi uznawana za jedną z najlepszych w Krakowie zamyka podwoje z końcem maja. Właściciele szukają chętnych do przejęcia biznesu. Przegrali z konsekwencjami pandemii i inflacją.

Pięć nowych konceptów w Elektrowni Powiśle. To m.in. stekownia Prime Cut i naleśnikarnia Petit Breton Crêperie

Oferta gastronomiczna Elektrowni Powiśle wzbogaciła się o koncepty kuchni amerykańskiej, francuskiej i gruzińskiej. Fanów steków ucieszy otwarcie restauracji Prime Cut, a słodyczy - Forestero & Co. W strefie Food Hall pojawiły się także: Smashny Burger, Petit Breton Crêperie oraz Chmeli Suneli.

Nestlé Polska otwiera restaurację w Zatorze pod Krakowem

Globalna firma na rynku FMCG wkracza do branży restauracyjnej. Powstaje lokal gastronomiczny pod szyldem znanej marki roślinnej Nestlé Polska.

Nowojorska restauracja Tatiana z nagrodą Resy One To Watch 2023

Tatiana, nowojorska restauracja, której szefem kuchni jest Kwame Onwuachi została nagrodzona tytułem Resy One To Watch 2023 przez The World’s 50 Best Restaurants. Choć działa w Lincoln Center dopiero od listopada zeszłego roku, już uznano ją za wschodzącą gwiazdę globalnej sceny gastronomicznej.

Sphinx wraca do kamienicy na wrocławskim Rynku

Sieć serwująca popularną shoarmę po ponad rocznej przerwie wraca do lokalizacji, w której wcześniej działała przez 20 lat. - Pracujemy nad tym, aby ta restauracja nie była naszym jednym powrotem - zapowiada Mateusz Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należą restauracje Sphinx.

Piekarnia Chaud Pain otwiera nowe punkty w stolicy

Warszawska piekarnia słynąca z wypieków we francuskim stylu zamienia się w sieć. W piątek, 19 maja, otworzono dwa nowe punkty Chaud Pain, a w najbliższych tygodniach ma powstać trzeci - wszystkie zlokalizowane w centrum stolicy.

Inne kategorie

Podcasty

Lifestyle czy zwykła konsumpcja: gdzie tu jest miejsce dla żywności [PODCAST]

Czy zakup tego bądź innego napoju czy przekąski jest emanacją stylu życia? I na ile w czasach inflacji jest miejsce na taką manifestację? Dyskutujemy z Szymonem Mordasiewiczem z GfK.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej