x

Foodsi, Restaurant Week i Free Now we wspólnej kampanii

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    24.03.2023

Tej wiosny Foodsi kontynuuje przekaz "Tu się nie marnuje", zwracający uwagę na problem marnotrawienia jedzenia, a dodatkowo zachęca do dbania nie tylko o planetę, ale również o własne samopoczucie. Aby lepiej realizować te misję Foodsi łączy siły z Free Now i Restaurant Week.

Po paczkę Foodsi najlepiej udać się przy okazji spaceru, przejażdżki na rowerze, codziennego joggingu czy wszelkich innych aktywności fizycznych. Natomiast ekologiczne środki transportu takie jak elektryczne hulajnogi to świetny sposób na odebranie paczki-niespodzianki w lokalach, które znajdują się w dalszych częściach miasta. Do tego właśnie zachęca FREE NOW.

– Cieszymy się, że znajdujemy się w gronie marek zaprzyjaźnionych z Foodsi, ponieważ nasze platformy się idealnie uzupełniają. Użytkownikom Foodsi zaoferujemy promocyjne przejazdy autami i hulajnogami z Free Now jako wygodny i szybki sposób na odebranie paczek z uratowanymi posiłkami — opowiada Izabela Skonieczna, Dyrektorka Marketingu Free Now.

Dodatkowo w tej edycji dzięki współpracy z Restaurant Week, użytkownicy aplikacji Foodsi po zakupie paczki będą mogli skorzystać z rabatu w wysokości 15 zł na festiwalową rezerwację. Wystarczy wejść w zakładkę „Zamówienia” i kliknąć ostatnią rezerwację. Restaurant Week i Foodsi połączyła miłość do pysznego jedzenia oraz ekologii. Foodsi zostało Partnerem Merytorycznym tegorocznej edycji Festiwalu. W ramach akcji #pakujeniemarnuje goście festiwalowi zachęcani są, aby poprosić o zapakowanie niedojedzonego dania na wynos. Dzięki edukowaniu i oswajaniu bywalców restauracji z tą praktyką marnowanie jedzenia zmniejsza się jeszcze bardziej, a goście mogą cieszyć się dłużej pysznymi smakami. –  tłumaczy Monika Kamińska, Dyrektor Marketingu Restaurant Week.Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Obywatelski projekt ustawy "Jednolita stawka sprzedażowa - 5% VAT w gastronomii". Rusza zbiórka podpisów

Zarząd Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej podjął obywatelską inicjatywę zbierania 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy "Jednolita stawka sprzedażowa - 5% VAT w gastronomii".

Selgros z nagrodą Prezydenta Miasta Poznania

Zaangażowanie marki Selgros w lokalne i ogólnopolskie akcje społeczne zostało docenione. Przedsiębiorstwo wyróżniono tytułem "Firma o złotym sercu". Nagrodę wręczył prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak podczas gali z okazji ogłoszenia wyników rankingu Złota Setka Wielkopolski.

Laureaci plebiscytu Najlepsza Restauracja 2023 i Złotej Korony Ambasadora Kuchni Polskiej

Ponad 600 lokali z 15 regionów Polski wzięło udział w organizowanym przez Makro Polska plebiscycie Najlepsza Restauracja 2023. Spośród nich wyłoniono 37 zwycięzców. Znamy także laureatów konkursu "Złota Korona Ambasadora Kuchni Polskiej".

Nagroda Chefs Choice Polska dla wołowiny długo dojrzewającej Sokołów

Wołowina długo dojrzewająca sezonowana na sucho firmy Sokołów otrzymała prestiżową nagrodę Chefs Choice Polska. Została ona przyznana w ramach II edycji konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Kucharzy Polskich oraz Fundację Warto Im Pomóc.

Mięso przyszłości. Co będą jeść Polacy w kolejnych dekadach? IV spotkanie Food Working

Przed nami kolejne spotkanie branżowe z cyklu Food Working, organizowane przez twórców projektu Food and Design. W studiu Od kuchni na warszawskiej Pradze eksperci zmierzą się z tematem mięsa przyszłości.

Światowy Dzień Higieny Rąk - tak świętuje marka Tork

Z okazji Światowego Dnia Higieny Rąk, co roku obchodzonego 5 maja, Tork, marka firmy Essity, lider na rynku profesjonalnej higieny, udostępniła personelowi toruńskiej placówki szkolenie VR.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej