x

Heinz Selection: poznaliśmy najlepsze polskie burgerownie

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    30.03.2023

Finały konkursu Heinz Selection już za nami. Poznaliśmy dziesiątkę najlepszych burgerowni, które objęte zostaną globalnym programem partnerskim.

Finaliści konkursu / Zdjęcie: materiały prasowe
Finaliści konkursu / Zdjęcie: materiały prasowe
Finał konkursu Heinz Selection odbył się 25 marca 2023 roku podczas targów SMAKKi w warszawskim EXPO XXI. W zawodach brały udział niesieciowe lokale przygotowujące burgery, które zakwalifikowały się do ostatniego etapu zmagań. Zadaniem 20 finalistów było przygotowanie swojego flagowego burgera z wybranym sosem firmy Heinz.

Podczas konkursu oceniane były nie tylko smak i wygląd dania, ale także sposób pracy przygotowującego. W jury konkursu zasiadł międzynarodowy zespół ekspertów, wśród których pojawił się między innymi Maciej Blatkiewicz, influencer i bloger (Maciej Je).

Konkurs wyłonił 10 zwycięskich lokali, które zostały objęte globalnym programem partnerskim Heinz Selection, były to burgerownie:

  • Family American Food by Olek (Płock)
  • TRUST Burger & Drink Bar (Legionowo)
  • Road American Restaurant (Wrocław)
  • HAMBURG Slow Food (Opole)
  • Olymp Burger House (Radom)
  • MNIAM MNIAM (Zawiercie)
  • Burger Boy (Rzeszów)
  • Cochise (Łódź)
  • Browar Bałtów
  • Wół na Stół (Warszawa)

Heinz Selection to globalny program kierowany do burgerowni niesieciowych (poniżej 5 lokali pod tą samą nazwą), czyli lokali gastronomicznych, których głównym filarem działalności jest przygotowanie oraz sprzedaż burgerów. Celem programu jest stworzenie trójstronnych korzyści dla burgerowni, konsumentów oraz marki Heinz, opartych na wyjątkowych wydarzeniach i doświadczeniach.

 

Autor tekstu: *** Promocja ***

Zobacz także

Obywatelski projekt ustawy "Jednolita stawka sprzedażowa - 5% VAT w gastronomii". Rusza zbiórka podpisów

Zarząd Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej podjął obywatelską inicjatywę zbierania 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy "Jednolita stawka sprzedażowa - 5% VAT w gastronomii".

Selgros z nagrodą Prezydenta Miasta Poznania

Zaangażowanie marki Selgros w lokalne i ogólnopolskie akcje społeczne zostało docenione. Przedsiębiorstwo wyróżniono tytułem "Firma o złotym sercu". Nagrodę wręczył prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak podczas gali z okazji ogłoszenia wyników rankingu Złota Setka Wielkopolski.

Laureaci plebiscytu Najlepsza Restauracja 2023 i Złotej Korony Ambasadora Kuchni Polskiej

Ponad 600 lokali z 15 regionów Polski wzięło udział w organizowanym przez Makro Polska plebiscycie Najlepsza Restauracja 2023. Spośród nich wyłoniono 37 zwycięzców. Znamy także laureatów konkursu "Złota Korona Ambasadora Kuchni Polskiej".

Nagroda Chefs Choice Polska dla wołowiny długo dojrzewającej Sokołów

Wołowina długo dojrzewająca sezonowana na sucho firmy Sokołów otrzymała prestiżową nagrodę Chefs Choice Polska. Została ona przyznana w ramach II edycji konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Kucharzy Polskich oraz Fundację Warto Im Pomóc.

Mięso przyszłości. Co będą jeść Polacy w kolejnych dekadach? IV spotkanie Food Working

Przed nami kolejne spotkanie branżowe z cyklu Food Working, organizowane przez twórców projektu Food and Design. W studiu Od kuchni na warszawskiej Pradze eksperci zmierzą się z tematem mięsa przyszłości.

Światowy Dzień Higieny Rąk - tak świętuje marka Tork

Z okazji Światowego Dnia Higieny Rąk, co roku obchodzonego 5 maja, Tork, marka firmy Essity, lider na rynku profesjonalnej higieny, udostępniła personelowi toruńskiej placówki szkolenie VR.

Inne kategorie

Podcasty

Lifestyle czy zwykła konsumpcja: gdzie tu jest miejsce dla żywności [PODCAST]

Czy zakup tego bądź innego napoju czy przekąski jest emanacją stylu życia? I na ile w czasach inflacji jest miejsce na taką manifestację? Dyskutujemy z Szymonem Mordasiewiczem z GfK.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej