x

Heinz Selection: poznaliśmy najlepsze polskie burgerownie

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    30.03.2023

Finały konkursu Heinz Selection już za nami. Poznaliśmy dziesiątkę najlepszych burgerowni, które objęte zostaną globalnym programem partnerskim.

Finaliści konkursu / Zdjęcie: materiały prasowe
Finaliści konkursu / Zdjęcie: materiały prasowe
Finał konkursu Heinz Selection odbył się 25 marca 2023 roku podczas targów SMAKKi w warszawskim EXPO XXI. W zawodach brały udział niesieciowe lokale przygotowujące burgery, które zakwalifikowały się do ostatniego etapu zmagań. Zadaniem 20 finalistów było przygotowanie swojego flagowego burgera z wybranym sosem firmy Heinz.

Podczas konkursu oceniane były nie tylko smak i wygląd dania, ale także sposób pracy przygotowującego. W jury konkursu zasiadł międzynarodowy zespół ekspertów, wśród których pojawił się między innymi Maciej Blatkiewicz, influencer i bloger (Maciej Je).

Konkurs wyłonił 10 zwycięskich lokali, które zostały objęte globalnym programem partnerskim Heinz Selection, były to burgerownie:

  • Family American Food by Olek (Płock)
  • TRUST Burger & Drink Bar (Legionowo)
  • Road American Restaurant (Wrocław)
  • HAMBURG Slow Food (Opole)
  • Olymp Burger House (Radom)
  • MNIAM MNIAM (Zawiercie)
  • Burger Boy (Rzeszów)
  • Cochise (Łódź)
  • Browar Bałtów
  • Wół na Stół (Warszawa)

Heinz Selection to globalny program kierowany do burgerowni niesieciowych (poniżej 5 lokali pod tą samą nazwą), czyli lokali gastronomicznych, których głównym filarem działalności jest przygotowanie oraz sprzedaż burgerów. Celem programu jest stworzenie trójstronnych korzyści dla burgerowni, konsumentów oraz marki Heinz, opartych na wyjątkowych wydarzeniach i doświadczeniach.

 

Autor tekstu: *** Promocja ***

Zobacz także

Wielkopolski Kucharz Roku 2023 - Konkurs im. Rafała Jelewskiego

Tegoroczna edycja Konkursu im. Rafała Jelewskiego - Wielkopolski Kucharz Roku odbędzie się 6 czerwca w hotelu Poznański w Luboniu. To cykliczne wydarzenie skierowane do przedstawicieli środowiska gastronomicznego z całej Polski.

The World's 50 Best przyznało nagrody Champions of Change za przełomowe inicjatywy w gastronomii

The World's 50 Best Restaurants, organizacja typująca listę najlepszych restauracji na świecie, przyznała nagrody Champions of Change za działania na rzecz pozytywnych społecznych zmian w gastronomii. Otrzymali je Nora Fitzgerald Belahcen z Marrakeszu oraz Othón Nolasco i Damián Diaz z Los Angeles.

Ogólnopolskie warsztaty "Śniadanie na trawie" ze wsparciem Mlekpolu

Warsztaty z serowarstwa, wędliniarstwa, wędzarnictwa, baristyki oraz przygotowywania sushi - adepci gastronomii z całej Polski spotkali się 19 maja w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bydgoszczy, aby zdobywać nowe umiejętności. Placówkę wspiera Mlekpol, przekazując produkty mleczarskie.

Wielka Loteria Selgros "26 lat na +". Atrakcyjne nagrody czekają na klientów

Po raz kolejny Selgros zaprasza swoich klientów do udziału w jubileuszowej loterii. Do wygrania jest 26 tysięcy bonów towarowych oraz nagrody główne - 10 x 10 tysięcy złotych w bonach do zrealizowania w halach marketu.

Czy mięso komórkowe trafi do Polski? Debata Food and Design

Czy Polacy są gotowi na mięso komórkowe i kiedy możemy się go spodziewać na półkach sklepowych? Między innymi te pytania twórcy projektu Food and Design zadali ekspertom podczas minionej debaty.

Deseo z czterema nagrodami na International Chocolate Awards

Już drugi rok z rzędu marka Deseo Patisserie & Chocolaterie została nagrodzona za swoje rzemieślnicze czekolady w konkursie International Chocolate Awards. Warszawska cukiernia wywalczyła w tym roku aż cztery medale: jeden złoty, jeden srebrny i dwa brązowe.

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej