x

Bogusław Linda tańczy w reklamie nowego burgera z McDonald’s

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    30.03.2023

Bogusław Linda zagrał w reklamie McDonald’s, prezentując... niezwykły taniec. Znany z kultowych ról aktor to kolejna osobowość polskiej kultury - po m.in. Michale Żebrowskim, Borysie Szycu czy idolu młodego pokolenia raperze Macie - zaangażowana w kampanię fastfoodowej sieci.

Bogusław Linda zagrał w reklamie McDonald’s. Zdjęcie: materiały prasowe
Bogusław Linda zagrał w reklamie McDonald’s. Zdjęcie: materiały prasowe
Nowa kampania marki skoncentrowana jest wokół nieodkrytych talentów, które drzemią w każdym z nas. Wiadomo, że restauracje McDonald’s serwują burgery z wołowiną, frytki czy kawę, ale nie wszyscy wiedzą, że można w niej również zjeść chrupiącego kurczaka. To ma się zmienić wraz z premierą burgera McCrispy.

29 marca do stałej oferty restauracji McDonald’s dołączyły dwa nowe burgery z kurczakiem – McCrispy i McCrispy Supreme. Premierze najnowszej linii produktów McDonald’s towarzyszy spot reklamowy, w którym zagrał Bogusław Linda.

Wybór tego nazwiska do najnowszej kampanii marki nie jest przypadkowy. Każdą ze swoich nietuzinkowych ról filmowych Linda udowadnia, że jest świetnym aktorem. Teraz prezentuje… niezwykły taniec. Już w pierwszych sekundach spotu widzimy aktora, który niesiony dźwiękami muzyki zaczyna coraz śmielej poddawać się jej rytmom, rozpoczynając niezwykłą choreografię.
– Kto by pomyślał, że Linda tak tańczy? – komentuje jeden z bohaterów spotu.

Bogusław Linda tańczy w reklamie nowego burgera z McDonald’s. Zdjęcie: materiały prasowe
Bogusław Linda tańczy w reklamie nowego burgera z McDonald’s. Zdjęcie: materiały prasowe
I tu pojawia się nawiązanie do marki McDonald’s. Znana z burgerów restauracja od lat rozbudowuje swoją ofertę produktów z kurczakiem. Wraz z debiutem linii McCrispy zammierza udowodnić, że jest to jej niekwestionowany talent, którym warto się pochwalić.

W skład burgera McCrispy wchodzi kawałek piersi z kurczaka w chrupiącej panierce w towarzystwie świeżej sałaty i pomidora oraz kremowego sosu miodowo-musztardowego. Burger dostępny jest również w wersji Supreme z dodatkiem topionego sera cheddar, świeżych warzyw oraz sosu miodowo-musztardowego o dymnym aromacie.

Najnowszy spot z udziałem Bogusława Lindy dostępny jest na kanale YouTube.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

XVI Międzynarodowy Festiwal Kuchni Dworskiej

Pokazy kulinarne najlepszych szefów kuchni, rekonstrukcje historyczne, jarmark produktów regionalnych i liczne konkursy - to główne atrakcje XVI Międzynarodowego Festiwalu Kuchni Dworskiej, który odbędzie się 8 czerwca w Podzamczu Chęcińskim.

Kolacja Chefs Only na zamku w Szydłowcu na rzecz bezdomnych zwierzaków

10 czerwca na zamku w Szydłowcu odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Chefs Only, któremu towarzyszyć będą m.in. gotowanie na żywo i warsztaty kulinarne. Zwieńczeniem wydarzenia będzie pięciodaniowa kolacja degustacyjna, przygotowana przez pięciu szefów kuchni.

Nocny Market - start sezonu 2023

Nocny Market wraca na nieczynny dworzec Warszawa Główna już 5 maja! W ósmym sezonie jednego z największych eventów streetfoodowych w Polsce dobrych gastronomicznych powrotów, ekscytujących debiutów i jeszcze kilku niespodzianek.

Witamy na foodservice24.pl! Zmieniamy nazwę, zmieniamy się dla was!

Pożegnaliśmy dotychczasową nazwę i stare logo naszego portalu - OuiChef.pl. Chcemy, aby nowa domena - foodservice24.pl - łatwiej wam się kojarzyła z naszym bratnim magazynem "Food Service". Uspójniamy wizerunek i ofertę wydawniczą!

Palikot i Wojewódzki atakowani za zachwalanie alkoholu w social mediach. Sprawa w prokuraturze

W sieci zawrzało. Aktywista Jan Śpiewak oskarża byłego polityka i przedsiębiorcę Janusza Palikota oraz celebrytę i dziennikarza Kubę Wojewódzkiego o nielegalne i nagminne zachwalanie alkoholu w social mediach. Sprawa trafiła do prokuratury. Co dalej?

Radosnych i smacznych świąt!

Wielkanocne życzenia od redakcji OuiChef.pl i "Food Service".

Inne kategorie

Podcasty

Nowe kierunki rozwoju i nowe kategorie roślinnych produktów [PODCAST]

Jak zmienia się rynek roślinnych zamienników produktów odzwierzęcych? Czego możemy się spodziewać na wegańskich talerzach w niedalekiej przyszłości? Rozmawiamy o tym z Katarzyną Sałatą, przedstawicielką kampanii RoślinnieJemy.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej