x

The World’s 50 Best Bars po raz pierwszy przyzna nagrodę za design lokalu

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    27.04.2023

50 Best po raz pierwszy w historii przyzna wyróżnienie za wystrój koktajlbaru. Do nagrody Bareksten Best Bar Design Award mogą się zgłaszać lokale z całego świata, termin aplikowania upływa 6 czerwca.

The World’s 50 Best Bars po raz pierwszy przyzna nagrodę za design lokalu. Grafika: materiały prasowe
The World’s 50 Best Bars po raz pierwszy przyzna nagrodę za design lokalu. Grafika: materiały prasowe
Bareksten Best Bar Design Award zostanie przyznana przez ceniony zespół ekspertów w dziedzinie projektowania i hotelarstwa. Ogłoszenie zwycięskiego lokalu i wręczenie nagrody nastąpi podczas ceremonii The World’s 50 Best Bars 2023 w Singapurze 17 października.

W kwalifikacjach mogą wziąć udział bary z dowolnego miejsca na świecie. Lokale nie muszą mieć żadnych wcześniejszych osiągnięć czy powiązań z 50 Best lub 50 Best Discovery, aby się zakwalifikować. Zgłoszenia potrwają do 6 czerwca, formularz aplikacyjny jest już dostępny na stronie organizatora.

Jurorzy ocenią każde zgłoszenie na podstawie sześciu kryteriów: innowacyjności, estetyki, dostępności dla wszystkich klientów, ergonomii i podążaniu za trendami zrównoważonego rozwoju oraz ekologii. Wreszcie, ostatnim kryterium będzie tzw. iloraz emocjonalny. Kryterium to ma odpowiedzieć na pytanie, czy bar, oprócz pięknego i funkcjonalnego wyglądu jest także miejscem, w którym z przyjemnością spędza się czas.

Po zakończeniu etapu kwalifikacji, czyli po 6 czerwca, eksperckie jury wybierze trzy finałowe bary, które zostaną zaproszone do Singapuru na galę The World’s 50 Best Bars. Dopiero podczas ceremonii dowiemy się, który z nich jest zwycięzcą.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Obywatelski projekt ustawy "Jednolita stawka sprzedażowa - 5% VAT w gastronomii". Rusza zbiórka podpisów

Zarząd Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej podjął obywatelską inicjatywę zbierania 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy "Jednolita stawka sprzedażowa - 5% VAT w gastronomii".

Selgros z nagrodą Prezydenta Miasta Poznania

Zaangażowanie marki Selgros w lokalne i ogólnopolskie akcje społeczne zostało docenione. Przedsiębiorstwo wyróżniono tytułem "Firma o złotym sercu". Nagrodę wręczył prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak podczas gali z okazji ogłoszenia wyników rankingu Złota Setka Wielkopolski.

Laureaci plebiscytu Najlepsza Restauracja 2023 i Złotej Korony Ambasadora Kuchni Polskiej

Ponad 600 lokali z 15 regionów Polski wzięło udział w organizowanym przez Makro Polska plebiscycie Najlepsza Restauracja 2023. Spośród nich wyłoniono 37 zwycięzców. Znamy także laureatów konkursu "Złota Korona Ambasadora Kuchni Polskiej".

Nagroda Chefs Choice Polska dla wołowiny długo dojrzewającej Sokołów

Wołowina długo dojrzewająca sezonowana na sucho firmy Sokołów otrzymała prestiżową nagrodę Chefs Choice Polska. Została ona przyznana w ramach II edycji konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Kucharzy Polskich oraz Fundację Warto Im Pomóc.

Mięso przyszłości. Co będą jeść Polacy w kolejnych dekadach? IV spotkanie Food Working

Przed nami kolejne spotkanie branżowe z cyklu Food Working, organizowane przez twórców projektu Food and Design. W studiu Od kuchni na warszawskiej Pradze eksperci zmierzą się z tematem mięsa przyszłości.

Światowy Dzień Higieny Rąk - tak świętuje marka Tork

Z okazji Światowego Dnia Higieny Rąk, co roku obchodzonego 5 maja, Tork, marka firmy Essity, lider na rynku profesjonalnej higieny, udostępniła personelowi toruńskiej placówki szkolenie VR.

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej