Miejsca

Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni w Domach Towarowych przy Marszałkowskiej

Domy Towarowe Wars Sawa Junior przy Marszałkowskiej 104 to jeden z najlepszych adresów w Warszawie - kultowe miejsce z pierwszym centrum handlowym w Polsce. Swoją siedzibę otworzy tam kawiarnio-piekarnia Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni.
Podziel się
Domy Towarowe Wars Sawa Junior cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Warszawy i turystów - mieszczą się tam flagowe sklepy najbardziej lubianych światowych marek. Każdego dnia odwiedza je tysiące klientów. To idealnie skomunikowane miejsce (tuż przy dwóch stacjach metra) z doskonałą rozpoznawalnością.

- Gdy podpisaliśmy umowę na lokal w Domach Towarowych Wars Sawa Junior powiedziałem tylko: wow! - mówi Bartłomiej Rychcik, CEO Enata Bread (właściciel marki Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni). - Po kilku latach ciężkiej pracy, po konsekwentnym rozwoju sieci, po otwarciu sześćdziesięciu lokali na terenie całego kraju przyszedł czas na prawdziwą perełkę lokalizacyjną. Obecność naszej marki pod adresem Marszałkowska 104 potwierdza jej siłę, przebojowość i potencjał. Warto było poczekać na taki sukces - dodaje.

Kawiarnio-piekarnia Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni zajmie lokal o powierzchni 60 m kw. Każdego dnia na mieszkańców miasta i turystów będą czekać pachnące i smaczne wypieki: chleby, bułki, bagietki, kanapki, przekąski słodkie i słone, a także aromatyczna kawa (100% arabica premium z Brazylii), świeże soki i smoothies oraz produkty komplementarne (w tym dania gotowe) w ramach „Regału smakosza”. Wszystko w designerskim wnętrzu - dopasowanym do spotkań ze znajomymi czy pracy przy komputerze.

stats