Miejsca

Nowe restauracje Nutri Mind w biurowcach Globalworth

Nutri Mind kontynuuje rozwój sieci swoich restauracji Meat&Eat - wkrótce pojawią się w biurowcach West Gate we Wrocławiu oraz Warsaw Trade Tower w Warszawie. Dodatkowo w warszawskim wieżowcu gości i użytkowników biurowca powita nowy koncept - kawiarnia Cups&Mugs.
Podziel się
Grupa Nutri Mind świadcząca usługi gastronomiczne oraz Globalworth, największy właściciel i zarządca na polskim rynku biurowym, rozszerzają współpracę.
– Rozszerzenie współpracy z Nutri Mind i planowane otwarcia kolejnych lokali gastronomicznych w naszych biurowcach to przejaw biznesowej dalekowzorczności. Po otwarciu gastronomii w naszych projektach mixed-use w dalszym etapie odmrażania gospodarki spodziewamy się także powrotu pracowników do biurowców na coraz większą skalę. Będą oni oczekiwać wysokiego poziomu usług gastronomicznych w miejscu swojej pracy, na co jesteśmy przygotowani i które zapewni współpraca z Nutri Mind – mówi Weronika Maria Kuna, Leasing Manager w Globalworth Poland.

– Obsługa klientów biznesowych to nasz żywioł, ale też od dwunastu lat świadoma specjalizacja. Stawiamy na jakość i nowoczesność, aby spełniać i przekraczać oczekiwania tego najbardziej wymagającego sektora klientów. To dlatego równie ważna jest dla nas kanapka na codzienne śniadanie, jak i wielki bankiet czy piknik integracyjny – zapewnia Renata Waśniewska, dyrektor zarządzająca Grupy Nutri Mind.

Grupa NUTRI MIND posiada restauracje w najbardziej prestiżowych biurowcach w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, prowadzi restauracje hotelowe we Wrocławiu i Katowicach, a także świadczy usługi cateringowe i eventowe.
stats