Miejsca

Zagrywki - bar z aktywnościami we Wrocławiu

Dwa bary, crazy golf, karaoke i stoły do beer ponga to tylko część atrakcji wrocławskich Zagrywek. - Zwiedziliśmy kawał świata w poszukiwaniu najciekawszych konceptów rozrywkowych. Wszystkie znajdziecie w naszym lokalu - mówi Igor Konefał, współwłaściciel Zagrywek. Activity bar rusza w czerwcu.
Podziel się
Zagrywki otworzą się przy ulicy Wojciecha Bogusławskiego, w popularnym pasażu "Pod nasypem". Należą do sieci nowoczesnych activity barów, czyli miejsc łączących barowe doświadczenia z nietypowymi aktywnościami. To odświeżona koncepcja, którą wszyscy znamy, bo funkcjonuje w naszym kraju od lat w postaci kręgielni czy barów z bilardem.

Jednak Zagrywki zupełnie ich nie przypominają.
- Zwiedziliśmy kawał świata w poszukiwaniu najciekawszych konceptów rozrywkowych. Wszystkie z nich znajdziecie we wrocławskich Zagrywkach! Od samoobsługowych pokoi karaoke, w których na tabletach wybieramy drinki i ulubione piosenki, przez stoły do beer ponga, czyli popularną grę znaną z amerykańskich uczelni, po szaloną wersję interaktywnego mini golfa. A wszystko to w połączeniu z dwoma barami, pizzą, codziennymi promocjami i DJ-ami grającymi w weekendy - opowiada Igor Konefał, współwłaściciel Zagrywek.
Wrocławskie miejsce będzie spore - lokal ma prawie 1300 mkw. Najważniejszą częścią baru stanowią aktywności, a tych znajdzie się tu siedem.

Wrocławskie Zagrywki to nowa inicjatywa ludzi odpowiedzialnych za sukces parków GOjump i GOair. Za projektem wnętrza stoi studio MFRMGR Architekci. Fot. materiały prasowe
Wrocławskie Zagrywki to nowa inicjatywa ludzi odpowiedzialnych za sukces parków GOjump i GOair. Za projektem wnętrza stoi studio MFRMGR Architekci. Fot. materiały prasowe
- Chcieliśmy, żeby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy przychodzi do nas sam, umówił się na randkę, czy na większe spotkanie ze znajomymi. Dlatego poza możliwością zdarcia gardła w pokojach karaoke, zatopienia piłeczek w kubkach od beer ponga czy zdobycia hole-in-one na torze do crazy golfa, w Zagrywkach znajdą się też najnowocześniejsze flippery, piłkarzyki, skeeballe i stoły do shuffleboarda - wymienia Marcin Konefał, brat Igora.

Część aktywności, takich jak table shuffleboard - gra w której po specjalnym piasku sunie się krążki na punktowane pola, nie są jeszcze znane w Polsce, dlatego specjalni hości pomogą zrozumieć zasady.

Wrocławskie Zagrywki to nowa inicjatywa ludzi odpowiedzialnych za sukces parków GOjump i GOair. Za projektem wnętrza stoi studio MFRMGR Architekci, którego projekt polskiego pawilonu Expo w Osace otrzymał nagrodę w finale konkursu.

 

stats