Podcast

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
Podziel się

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Co robić, gdy w kategorii spadają obroty? Nie, nie obniżać ceny, przekonuje nasz rozmówca. Tłumaczy też, jak wejść w niestabilne czasy i kiedy dodać gazu. Bo tak, na wirażu też się w pewnym momencie przyśpiesza. Na ceny cukru i innych producenci i handel nie ma wpływu, mają natomiast wpływ na to, czy będą wybierani czy nie. Jak być wybranym? Upraszając, np. zamiast mówić: Kup ten jogurt, kup ten jogurt, kup ten jogurt… postawić na różne komunikaty z wszelakich stron.

 

 

Ten podcast jest częścią projektu Next Day Studio, którego organizatorami są magazyny: „Food Service”, „Handel” i  „Media Marketing Polska”. Trzy redakcje łączą siły w różnorakich kanałach (portale, miesięczniki, media społecznościowe, aplikacje podcastowe itp.) i we wszelkich formach dziennikarskich (artykuły, analizy, wywiady, case studies, podcasty, dyskusje).

Co tydzień, w każdą listopadową środę, omawiamy jedną z kluczowych zmian zachodzących na rynkach retailu, HoReCa i marketingowym. Tydzień z daną zmianą oznaczony jest hasłem przewodnim, które wraz z ekspertami, badaczami i rynkowymi graczami rozkładamy na czynniki pierwsze. Wszystko po to, aby uzyskać 360-stopniowe spojrzenie na konsumenta – jego zachowania, nawyki, sposób spędzania czasu, styl życia, potrzeby, obawy czy pragnienia.

 

stats